Warszawa tło

DLA MEDIÓW

29 listopada 2018

Joanna Pawlak otrzymała tytuł Człowieka Roku

Joanna Pawlak otrzymała tytuł Człowieka RokuJoanna Pawlak otrzymała tytuł Człowieka Roku

W 12. edycji IAB MIXX Awards – konkursie branży interaktywnej, w którym nagradzane są najlepsze kampanie digital oraz największe dokonania – uhonorowano Joannę Pawlak. Prezes spółki Wirtualna Polska Media otrzymała tytuł Człowieka Roku.
więcej

23 listopada 2018

WP z tytułem Biura Reklamy Internetowej Roku

WP z tytułem Biura Reklamy Internetowej RokuWP z tytułem Biura Reklamy Internetowej Roku

Wirtualna Polska kolejny raz jest najlepsza na rynku reklamy internetowej. W najnowszym raporcie magazynu „Media&Marketing Polska” Biuro Reklamy WP wyprzedziło nie tylko konkurencję z innych portali, ale także światowych potentatów, takich jak Facebook czy Google. Wirtualna Polska została nagrodzona po raz czwarty z rzędu.
więcej

23 listopada 2018

Nowa odsłona serwisu WP #dziejesie

Nowa odsłona serwisu WP #dziejesieNowa odsłona serwisu WP #dziejesie

Wirtualna Polska zmieniła WP #dziejesie. Serwis skierowany jest do wszystkich użytkowników WP, którzy chcą zgłosić ciekawą historię, bulwersujący problem lub po prostu poinformować o lokalnym zdarzeniu.
więcej

14 listopada 2018

Program kryminalny w Wirtualnej Polsce

Program kryminalny w Wirtualnej PolsceProgram kryminalny w Wirtualnej Polsce

WP po raz pierwszy wyprodukowała własny format kryminalny. Premiera programu „Akta Zbrodni” już w czwartek, 15 listopada o godz. 20:00, na stronie głównej WP. Gospodarzem serii jest Jan Gołębiowski, profiler kryminalny.
więcej

08 listopada 2018

Nowa odsłona money.pl

Nowa odsłona money.plNowa odsłona money.pl

Najpopularniejszy w Polsce serwis o finansach i biznesie ma nową stronę główną. Przeprojektowano poszczególne działy, w tym największe: „Giełda” i „Waluty”. Zmieniono font i sposób wyświetlania stron artykułowych, dodano specjalną sekcję wideo oraz zbiór narzędzi do monitorowania rozwoju sytuacji na polskim oraz globalnych rynkach.
więcej