Warszawa tło

DLA MEDIÓW

08 kwietnia 2019

Nowa, mobilna strona główna WP

Nowa, mobilna strona główna WPNowa, mobilna strona główna WP

Wirtualna Polska wprowadziła nową stronę główną na urządzenia mobilne. Powiększono w niej zdjęcia i wyróżniono kolorystycznie część tytułów. Wyniki meczów i notowań walutowych dostępne są w czasie rzeczywistym. W dolnej części strony zaprojektowano sekcję przewijaną poziomo. Reklamodawcy zyskali również nowe formaty.
więcej

05 kwietnia 2019

„Wyborczy Grill” wraca do WP

„Wyborczy Grill” wraca do WP„Wyborczy Grill” wraca do WP

Wirtualna Polska rusza z nową odsłoną „Wyborczego Grilla”, drugi sezon będzie poświęcony kampanii wyborczej do Europarlamentu. Premiera na stronie głównej WP w poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 15:00. Program prowadzi Marek Kacprzak. Gościem pierwszego odcinka będzie poseł PiS, Dominik Tarczyński.
więcej

04 kwietnia 2019

Top Gear w Telewizji WP

Top Gear w Telewizji WPTop Gear w Telewizji WP

Najsłynniejszy program motoryzacyjny na świecie, Top Gear, będzie emitowany w Telewizji WP, która od BBC Studios wykupiła prawa do pięciu serii kultowego show. Emisja rozpocznie się od 14. sezonu. Premiera już w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia o godz. 22:00, powtórki w czwartki o godz. 20:00.
więcej

03 kwietnia 2019

Paweł Kapusta finalistą nagrody im. Kapuścińskiego

Paweł Kapusta finalistą nagrody im. KapuścińskiegoPaweł Kapusta finalistą nagrody im. Kapuścińskiego

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Paweł Kapusta, znalazł się w gronie finalistów nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za najlepszy reportaż literacki. Jury doceniło książkę „Agonia”, czyli zbiór reportaży o polskiej służbie zdrowia. Laureatów nagrody poznamy 24 maja.
więcej

02 kwietnia 2019

Wirtualna Polska partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi

Wirtualna Polska partnerem medialnym rozgrywek PGE EkstraligiWirtualna Polska partnerem medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi

Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. i Wirtualna Polska Media S.A. podpisały umowę o współpracy w latach 2019–2021. Na jej mocy Wirtualna Polska została oficjalnym Partnerem Medialnym rozgrywek PGE Ekstraligi – najlepszej żużlowej ligi świata. ...
więcej