Warszawa tło

DLA MEDIÓW

15 maja 2019

„Tylko nie mów nikomu” w Telewizji WP

„Tylko nie mów nikomu” w Telewizji WP„Tylko nie mów nikomu” w Telewizji WP

Słynny film Tomasza i Marka Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele, premierowo pokaże Telewizja WP. Pierwsza emisja w czwartek, 16 maja, o godzinie 23.00. Kolejne w piątek i niedzielę. 
więcej

13 maja 2019

Wirtualna Polska wzmacnia strukturę

Wirtualna Polska wzmacnia strukturęWirtualna Polska wzmacnia strukturę

Agnieszka Rowicka została menedżerem ds. rozwoju serwisów showbiz w Wirtualnej Polsce. Będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój serwisu Pudelek. Do WP Agnieszka Rowicka przeszła z Agory.
więcej

08 maja 2019

„Kryminał Wronki” w Telewizji WP

„Kryminał Wronki” w Telewizji WP„Kryminał Wronki” w Telewizji WP

Zakład Karny we Wronkach to ogromna machina. Jak wygląda strefa dla więźniów chorych psychicznie, jak przebiega terapia leczenia uzależnionych, jak osadzeni pracują i pielęgnują więzienny ogród? To tylko część historii, które Telewizja WP pokaże w 10 odcinkowym programie „Kryminał Wronki”. Premiera już w czwartek, 9 maja o 22:00.
więcej

06 maja 2019

Food truck Wirtualnej Polski w podróży przez Europę

Food truck Wirtualnej Polski w podróży przez EuropęFood truck Wirtualnej Polski w podróży przez Europę

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej redakcja WP wyruszyła w trasę food truckiem. Pokona on prawie 3 tys. kilometrów. Europejczycy mogą porozmawiać z WP o tym, jak widzą Polskę i Polaków oraz spróbować tradycyjnych, polskich pierogów.
więcej

30 kwietnia 2019

Kundelek Tygodnia w Pudelek.pl

Kundelek Tygodnia w Pudelek.plKundelek Tygodnia w Pudelek.pl

Koce, dziesiątki kilogramów żywności i ponad 12 tys. złotych udało się zebrać dla Fundacji Dom dla Kundelka z Poddębic niedaleko Łodzi. Pomoc zorganizowała redakcja Pudelka w ramach akcji „Kundelek Tygodnia”. Organizacja zbiórki i promowanie adopcji psów spotkały się z entuzjastyczną reakcją użytkowników.
więcej