Warszawa tło

DLA MEDIÓW

19 września 2018

Dziennikarz WP laureatem nagrody Business Center Club

Dziennikarz WP laureatem nagrody Business Center ClubDziennikarz WP laureatem nagrody Business Center Club

Marek Kacprzak otrzymał prestiżową nagrodę BCC. „Za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie idei wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej” – tak przyznanie Nagrody Specjalnej Ostrego Pióra uzasadnił Marek Goliszewski, prezes BCC.
więcej

19 września 2018

Wirtualna Polska wzmacnia strukturę

Wirtualna Polska wzmacnia strukturęWirtualna Polska wzmacnia strukturę

Do pionu produktu wydawniczego Wirtualnej Polski dołączają Małgorzata Golińska i Mikołaj Kunica. Małgorzata Golińska obejmie stanowisko dyrektor zarządzającej obszaru lifestyle i zdrowie. Dyrektorem zarządzającym oraz redaktorem naczelnym obszaru biznes zostaje Mikołaj Kunica.
więcej

17 września 2018

Premiera „Agonii” Pawła Kapusty. Literacki debiut dziennikarza WP

Premiera „Agonii” Pawła Kapusty. Literacki debiut dziennikarza WPPremiera „Agonii” Pawła Kapusty. Literacki debiut dziennikarza WP

Jedenaście reportaży o realiach działania polskiej służby zdrowia. To one składają się na książkę autorstwa Pawła Kapusty, która ukaże się 19 września. Zbiór jest następstwem nagradzanego reportażu o pracy ratowników medycznych, który powstał w lipcu 2017 roku.
więcej

11 września 2018

Grupa WP nr 1 w rankingu czasu spędzonego w serwisach

Grupa WP nr 1 w rankingu czasu spędzonego w serwisachGrupa WP nr 1 w rankingu czasu spędzonego w serwisach

Użytkownicy Wirtualnej Polski spędzają w jej serwisach więcej czasu niż na Facebooku i Google. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z sierpnia br. 20,7 mln realnych użytkowników wykonało 2,8 mld odsłon, spędzając w serwisach średnio aż 35 min i 31 sekund dziennie. WP osiągnęła również bardzo dobre wyniki w kategoriach tematycznych oraz dziennej liczbie odsłon.
więcej

10 września 2018

„Wyborczy Grill” Wirtualnej Polski

„Wyborczy Grill” Wirtualnej Polski„Wyborczy Grill” Wirtualnej Polski

WP rusza z nowym programem wideo. Prowadzący odsłonią kulisy kampanii samorządowej i skonfrontują kandydatów z najtrudniejszymi problemami. Emisja „Wyborczego Grilla” na stronie głównej WP w każdy poniedziałek o godz. 15.
więcej