Warszawa tło

DLA MEDIÓW

14 listopada 2018

Program kryminalny w Wirtualnej Polsce

Program kryminalny w Wirtualnej PolsceProgram kryminalny w Wirtualnej Polsce

WP po raz pierwszy wyprodukowała własny format kryminalny. Premiera programu „Akta Zbrodni” już w czwartek, 15 listopada o godz. 20:00, na stronie głównej WP. Gospodarzem serii jest Jan Gołębiowski, profiler kryminalny.
więcej

08 listopada 2018

Nowa odsłona money.pl

Nowa odsłona money.plNowa odsłona money.pl

Najpopularniejszy w Polsce serwis o finansach i biznesie ma nową stronę główną. Przeprojektowano poszczególne działy, w tym największe: „Giełda” i „Waluty”. Zmieniono font i sposób wyświetlania stron artykułowych, dodano specjalną sekcję wideo oraz zbiór narzędzi do monitorowania rozwoju sytuacji na polskim oraz globalnych rynkach.
więcej

30 października 2018

WP przygotowuje serial komediowy

WP przygotowuje serial komediowyWP przygotowuje serial komediowy

„Pod włos” to sześcioodcinkowa komediowa produkcja, której akcja toczy się w salonie fryzjerskim. Premiera 7 listopada na stronie głównej WP, serwisach tematycznych i kanałach social media. Emisja kolejnych odcinków w każdą środę.
więcej

17 października 2018

„Nino o biznesie” w Wirtualnej Polsce

„Nino o biznesie” w Wirtualnej Polsce„Nino o biznesie” w Wirtualnej Polsce

„Nino o biznesie” to nowy program wideo WP, przygotowany przez redakcję money.pl. Prowadząca Nino Dzhikiya zaprasza ludzi ze świata biznesu, motoryzacji i nowych technologii. Emisja w każdy poniedziałek.
więcej

12 października 2018

Marcin Prokop z nowym programem w Wirtualnej Polsce

Marcin Prokop z nowym programem w Wirtualnej PolsceMarcin Prokop z nowym programem w Wirtualnej Polsce

Na stronie głównej WP oraz w serwisie video.wp.pl można zobaczyć talk-show w autorskiej formule Marcina Prokopa „Z tymi co się znają”. Emisja w każdy piątek o godzinie 20:00. Program powstaje na terenie Browaru Namysłów przy współpracy z FM Aldentro i jest emitowany przez Wirtualną Polskę. ...
więcej