DLA MEDIÓW

30 marca 2018

Nowi wydawcy w money.pl

Od kwietnia do zespołu wydawców money.pl dołączy Anna Zaleska, była szefowa redakcji krajowej w PAP. Na stanowisko wydawcy serwisu awansuje Patryk Skrzat, dotychczas redaktor social media w WP.

więcej
29 marca 2018

Maraton Ucha Prezesa w Telewizji WP

Telewizja WP przygotowała świąteczną niespodziankę dla widzów. W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny wyemituje wszystkie epizody poprzednich sezonów Ucha Prezesa. Premierowe odcinki serialu będą emitowane niezmiennie w każdą niedzielę o 20:00.

więcej
26 marca 2018

Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski

Joanna Pawlak obejmuje funkcję prezesa spółki Wirtualna Polska Media. Adam Plona awansuje na stanowisko prezesa spółki Domodi, należącej do WP.

więcej
20 marca 2018

WP Pilot dostępny w całej Unii Europejskiej

Usługa WP Pilot oferująca dostęp do kanałów TV w wersji online jest już dostępna na terenie całej Unii Europejskiej. Z ponad 30 kanałów polskiej telewizji za darmo mogą korzystać tymczasowo podróżujący z Polski na terenie UE. ...

więcej
20 marca 2018

Samochód Roku Wirtualnej Polski

Ponad czterdzieści samochodów, dziewięć kategorii i jeden główny zwycięzca. Redakcja WP Motoryzacji wybierze najlepsze modele, które zadebiutowały na polskim rynku w 2017 roku. Zwycięzców ogłosi 4 kwietnia na VIP Night Poznań Motor Show. ...

więcej