DLA MEDIÓW

21 lutego 2017

Nowy format „Pudelek Show” w ramówce naziemnej telewizji Wirtualnej Polski.

W ramówce telewizji WP  już w poniedziałek 20 lutego o godzinie 22.00 pojawi się premierowy odcinek cyklicznego programu „Pudelek Show”. ...

więcej
23 stycznia 2017

Tomasz Machała - obecnie dyrektor zarządzający obszarem Wiadomości i Biznes wchodzi do Zespołu Zarządzającego Wirtualnej Polski obejmując stanowisko wiceprezesa ds. wydawniczych; Maciej Kossowski - obecnie wiceprezes Produktu Mediowego zostanie powołany do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej Grupy Wirtualna Polska S.A.

Od 1 lutego Tomaszowi Machale podlegać będą wszystkie redakcje Wirtualnej Polski - strona główna WP, informacje, publicystyka, ekonomia, serwisy konsumenckie, rozrywka i serwisy gwiazdorskie, lifestyle i serwisy wideo, sport, zdrowie i parenting.

więcej
23 stycznia 2017

Wirtualna Polska z honorowym tytułem Wielkiego Edukatora i pięć dziennikarek z serwisów WP z nagrodami w konkursie „Dziennikarz medyczny roku”. Uroczysta, konkursowa gala odbyła się w miniony piątek, 19-go stycznia.

Wirtualna Polska otrzymała podczas uroczystości honorowy tytuł Wielkiego Edukatora, z uzasadnieniem o treści: za rzetelne informowanie Internautów o konieczności dbania o zdrowie – zgodnie z aktualną wiedzą – oraz prezentowanie trudnych tematów medycznych w przystępny sposób.

więcej
9 stycznia 2017

Wirtualna Polska partnerem medialnym – profesjonalnej Ligii piłki ręcznej mężczyzn

Wirtualna Polska została partnerem rozgrywek PGNiG SUPERLIGI - profesjonalnej Ligi piłki ręcznej mężczyzn. Dzięki rozpoczętej współpracy, marka Wirtualna Polska będzie widoczna w komunikacji ATL (na bandach LED na meczach telewizyjnych) podczas spotkań ligowych w całej Polsce.

więcej
3 stycznia 2017

Nocowanie.pl zmienia się w jeszcze bardziej przyjazny użytkownikowi serwis

Nocowanie.pl zmienia się w jeszcze bardziej przyjazny użytkownikowi serwis Nocowanie.pl – największy w Polsce serwis noclegowy, którego większościowym udziałowcem jest Grupa Wirtualna Polska – przeszedł gruntowną przebudowę. ...

więcej