DLA MEDIÓW

19 września 2018

Wirtualna Polska wzmacnia strukturę

Do pionu produktu wydawniczego Wirtualnej Polski dołączają Małgorzata Golińska i Mikołaj Kunica. Małgorzata Golińska obejmie stanowisko dyrektor zarządzającej obszaru lifestyle i zdrowie. Dyrektorem zarządzającym oraz redaktorem naczelnym obszaru biznes zostaje Mikołaj Kunica.

więcej
17 września 2018

Premiera „Agonii” Pawła Kapusty. Literacki debiut dziennikarza WP

Jedenaście reportaży o realiach działania polskiej służby zdrowia. To one składają się na książkę autorstwa Pawła Kapusty, która ukaże się 19 września. Zbiór jest następstwem nagradzanego reportażu o pracy ratowników medycznych, który powstał w lipcu 2017 roku.

więcej
11 września 2018

Grupa WP nr 1 w rankingu czasu spędzonego w serwisach

Użytkownicy Wirtualnej Polski spędzają w jej serwisach więcej czasu niż na Facebooku i Google. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z sierpnia br. 20,7 mln realnych użytkowników wykonało 2,8 mld odsłon, spędzając w serwisach średnio aż 35 min i 31 sekund dziennie. WP osiągnęła również bardzo dobre wyniki w kategoriach tematycznych oraz dziennej liczbie odsłon.

więcej
10 września 2018

„Wyborczy Grill” Wirtualnej Polski

WP rusza z nowym programem wideo. Prowadzący odsłonią kulisy kampanii samorządowej i skonfrontują kandydatów z najtrudniejszymi problemami. Emisja „Wyborczego Grilla” na stronie głównej WP w każdy poniedziałek o godz. 15.

więcej
5 września 2018

Mariusz Szczygieł współpracuje z Wirtualną Polską

Dziesięć reportaży wybranych przez Mariusza Szczygła stanie się częścią akcji specjalnej WP z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. „Polska Pro100” to próba stworzenia wspólnego portretu Polaków. W jej ramach powstaną historie zainspirowane hasłami od użytkowników.

więcej