DLA MEDIÓW

28 maja 2018

Wirtualna Polska najbardziej opiniotwórczym portalem

Publikacje Wirtualnej Polski są najchętniej cytowane przez inne media. Zgodnie z kwietniowym raportem Instytutu Monitorowania Mediów materiały redakcji WP cytowano aż 1621 razy. To prawie trzykrotnie więcej od najbliższego konkurenta.

więcej
25 maja 2018

Radosław Majdan ekspertem WP w trakcie Mundialu

Podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej Telewizja WP pokaże nowy program na żywo. Produkcja „Prosto z mistrzostw” będzie emitowana zarówno w stacji, jak i na Stronie Głównej WP. W programie pojawią się znani eksperci, w tym Radosław Majdan, Jacek Gmoch i Cezary Kucharski, a poprowadzi go m.in. Michał Kołodziejczyk. ...

więcej
21 maja 2018

Program Adama Hofmana w Wirtualnej Polsce

„Gabinet Cieni” to nowy program wideo Wirtualnej Polski. Jego prowadzącym będzie Adam Hofman, a gośćmi czołowi polscy politycy. Pierwszy odcinek już w maju na Stronie Głównej i w mediach społecznościowych WP.

więcej
10 maja 2018

Eleven Sports 4 w ofercie WP Pilot

Do pakietu sportowego WP Pilot dołączyła stacja Eleven Sports 4. Wszystkie cztery kanały ELEVEN SPORTS dostępne są w niezmienionej, jednej z najniższych cen na rynku – tylko 14,90 za miesiąc.

więcej
9 maja 2018

WP największą grupą medialną w polskim Internecie

Wirtualna Polska wyprzedziła Onet. Zgodnie z najnowszymi wynikami badania Gemius/PBI w kwietniu 2018 roku wszystkie serwisy Grupy WP odwiedziło 20,9 mln realnych użytkowników, którzy spędzili w nich 124 mln godzin, wykonując 2,8 mld odsłon. Średni czas na użytkownika wyniósł aż 5 godzin i 56 minut.

więcej