DLA MEDIÓW

1 czerwca 2017

Weekendowe nowości w telewizji WP

Widzów Telewizji WP czeka kolejny weekend pełen nowości. Na antenie drugi odcinek cyklu „Mistrzowie Kabaretu”, a w nim „Kabaret Moralnego Niepokoju” oraz wieczorne seanse filmowe – jeden z najdroższych wyprodukowanych w Europie filmów akcji „Klaun” oraz komedia „widzę-cię.com”.

Już w piątek  na antenie telewizji WP,  widzowie zobaczą drugi występ „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. W programie m.in. najnowszy spektakl „Jerzyk, dziś nie piję” - czyli co zrobić, gdy żona zabrania mężowi napić się  z kolegami. W kolejne piątkowe wieczory wystąpią najbardziej popularne polskie kabarety: Ani Mru-Mru, Jurki oraz Grzegorz Halama.  W świat błyskotliwego dowcipu i satyry wprowadzi gości gospodarz programu - Maciej Orłoś. (piątek, godz. 19.50)

W sobotni wieczór w telewizji WP widzowie otrzymają solidną dawkę adrenaliny podczas emisji filmu Klaun. Max Hecker (Sven Martinek) przed laty pracował jako tajny agent o pseudonimie Klaun. Gdy jednak trakcie jednej z akcji zginęła jego dziewczyna Claudia, mężczyzna zrezygnował z pełnego niebezpieczeństw zajęcia i postanowił rozpocząć wszystko od nowa. Nie mógł jednak zapomnieć o mordercach ukochanej kobiety i wciąż rozmyślał o zemście.. Nieoczekiwanie siostra Claudii Leah (Eva Habermann) wpada w ręce przestępcy Zorbeka (Götz Otto). Max robi wszystko, by historia sprzed lat nie powtórzyła się, a Leah wyszła z opresji cało. O pomoc w walce z bandytą prosi kumpla po fachu, Dobbsa (Thomas Anzenhofer). Razem opracowują plan działania, a Max ponownie staje się tajnym agentem. Rozpoczyna się zabójcza gra. (03.06 godz.21:00)

W niedzielny wieczór film widzę- cię.com. Widzowie telewizji WP poznają historię sprytnego nastolatka Colbiego Belingera, który zakłada stronę internetową pozwalającą na śledzenie życia intymnego swojej rodziny. Początkowo, gdy prawda wychodzi na jaw matka, ojciec i siostra są wyraźnie zniesmaczeni. Wszystko zmienia się w chwili, gdy dowiadują się jakie dochody przynosi ich strona. Szybko zostają złapani w pułapkę sukcesu, z której nie ma wyjścia... (04.06 godz.22:00) 

Kabaret Moralnego Niepokoju – piątek 19.50

02.06 godz.19.50

Kabaret Moralnego Niepokoju już od przeszło dwudziestu lat bawi nawet najbardziej wybrednych widzów. Nieustająco śmieszny, aktualny i trafnie puentujący absurdy polskiej rzeczywistości. Członkowie grupy ,która powstała na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszaw­skiego, wytykają głównie absurdy życia codziennego, relacji społecznych, nie stronią także od polityki. Zespół, w którego skład  wchodzi autor satyrycznego serialu „Ucho Prezesa” Robert Górski,  przedstawi w kabaretowym cyklu typowy dla siebie zbiór skeczy i piosenek. W programie najnowszy skecz „Jerzyk,  dziś nie piję”-czyli co zrobić, gdy żona zabrania mężowi napić się  z kolegami. Oprócz tego takie hity jak „Palenie”- zaskakująca rozmowa właścicieli psów czy „Odrabianie lekcji”-czyli codzienny koszmar każdego dziecka i rodzica. Spektakle Kabaretu Moralnego Niepokoju to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Dowcipy są na tyle „cenzuralne” i łagodne, że  spektakl „Kabaretu Moralnego Niepokoju” spokojnie można obejrzeć z dziećmi. Jedno jest pewne- będzie śmiesznie!

Występują:

Robert Górsk

Mikołaj Cieślak

Przemysław Borkowski
Rafał Zbieć
Magdalena Stużyńska 

Premiera 2 odc. 02.06 godz. 19:50
Premiera 3 odc. 09.06 godz. 19:50

O telewizji WP:

Telewizja Wirtualnej Polski to bezpłatny kanał telewizji naziemnej pełen światowych, serialowych i filmowych hitów z gwiazdorską obsadą, niezwykłych serii dokumentalnych oraz programów rozrywkowych informacyjnych, publicystycznych z których warto wymienić #Infotekę prowadzoną przez Macieja Orłosia.

W programie kanału znajdziemy hitowe seriale, których nie było jeszcze w Polsce, m.in.: świetny serial science-fiction „Orphan Black” oraz wybitny szwedzko-duński thriller kryminalny „Most nad Sundem”. Fanów wciągnie także genialny brytyjski serial „Upadek” z Gillian Anderson i Jamiem Dornanem. Wśród filmowych hitów między innymi oparta na prawdziwych wydarzeniach historia zbrodni, które wstrząsnęły Ameryką „Abecadło mordercy” czy Diane Keaton i plejada gwiazd w zabawnej opowieści o dorastaniu  „Maminsynek”.

Telewizję WP docenią również fani dokumentów: „Megafabryki”, to seria która przybliża  kulisy powstawania słynnych Lamborghini czy Harleya-Davidsona. W świat najdroższych domów wprowadzą widzów „Luksusowe rezydencje”, a w nich ekstrawaganckie i ociekające złotem posesje miliarderów oraz rozwiązania architektoniczne, które zapierają dech w piersiach! Dla amatorów ponadczasowego humoru telewizja WP przygotowała ośmioodcinkowy cykl „Mistrzowie kabaretu” w którym występują najlepsi z najlepszych:  Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Jurki oraz Grzegorz Halama. Dawkę najświeższych plotek ze świata gwiazd i gwiazdeczek gwarantuje program Pudelek Show - zawsze ze szczyptą lekkiej kontrowersji.

 

 

 
 

Komunikat w innych formatach