DLA MEDIÓW

20 września 2017

Nowy program Wirtualnej Polski - "Kto nami rządzi?"

Już w czwartek, 21 września rusza nowy program Wirtualnej Polski Kto nami rządzi? Gospodarzem programu będzie Łukasz Mężyk, a zobaczyć w nim będzie można polskich polityków w nieoczywistych sytuacjach.

Kto nami rządzi to format, który pozwoli widzom lepiej poznać ludzi, na których głosowali w wyborach. W swoich rozmowach  z politykami Mężyk nie będzie  unikał trudnych tematów. 

- Start już w czwartek o 9, jednak Łukasz najpierw musiał zmierzyć się z Tomaszem Machałą(VP Editor-in-Chief WP) przed kamerą Wirtualnej Polski – mówi Monika Szymborska, Dyrektor Programowy Informacji i Publicystyki Video&TV. – Jedno obiecać możemy na pewno – nie będziemy słodzić gościom, dodała Szymborska.

Program będzie dostępny na żywo na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz w serwisach WP Opinie i WP TV. Kto nami rządzi po raz pierwszy będzie można obejrzeć 21 września o godzinie 9. 

 Łukasz Mężyk to założyciel serwisu 300POLITYKA. Autor wywiadów z prezydentem, premier i prezesem PiS dla Polskiego Radia RDC i Radia Koszalin W grudniu 2016 zrezygnował z programu TVP Info, zarzucając stacji jednostronność. Do 2014 pracował w consultingu, jako 20-latek był asystentem Leszka Balcerowicza. Ma 4 psy.

Starcie Łukasz Mężyk vs Tomasz Machała :

http://wp.tv/i,mezyk-bedzie-slodzil-politykom-nowy-program-kto-nami-rzadzi-w-wirtualnej-polsce,mid,2008112,cid,2303843,klip.html

 

 
 

Komunikat w innych formatach