DLA MEDIÓW

30 listopada 2017

Zmiana w strukturze Telewizji WP

1 grudnia stanowisko kierownika działu traffic w Telewizji WP obejmie Marta Wojciechowska. Ze stacją związana jest od początku jej istnienia, czyli od listopada 2016 roku. Kolejne awanse są też w pionie wydawniczym Wirtualnej Polski.

Kierownik działu traffic to nowe stanowisko w stacji. Marta Wojciechowska zajmie się koordynowaniem ramówki, nadzorem nad wprowadzanymi zmianami, koordynacją projektów specjalnych a także raportami do KRRiTV.  Przed przyjściem do Telewizji WP Marta Wojciechowska pracowała w Telewizji Polskiej, m.in. przy programowaniu pasma filmów dokumentalnych i reportaży w TVP Info. Jest absolwentką Collegium Civitas, ukończyła też podyplomowe studia w Instytucie Studiów Politycznych PAN. 

Marta_Wojciechowska.JPG                                                                      zdjęcie: Marta Wojciechowska

Zmiany objęły też pion wydawniczy Wirtualnej Polski. Stanowisko redaktora naczelnego połączonych redakcji kultury, rozrywki i o2 pełni Jacek Krawczewski. Jego zastępcami są Barbara Żelazko, Aleksandra Pajewska i Kamil Karnowski. 

Pracę w portalu o2 Jacek Krawczewski rozpoczął w 2009 roku. Po fuzji z Wirtualną Polską mianowano go najpierw głównym wydawcą, potem redaktorem naczelnym o2. Z mediami związany jest od 20 lat, pracował m.in. w Dzienniku, Fakcie, TVP Poznań, Telewizji Słupsk i Radiu Koszalin.

 

Jacek_Krawczewski.jpg                                                                       zdjęcie: Jacek Krawczewski

 Z kolei Krzysztof Olszewski został czwartym zastępcą Nino Dżikiji, redaktor naczelnej połączonych serwisów Money, WP Finanse, WP Motoryzacja i WP Technologie.  Krzysztof Olszewski odpowiada za akcje specjalne. Przed przyjściem do Wirtualnej Polski pracował m.in. w Agorze. Był dziennikarzem Gazety Wyborczej i zastępcą redaktora naczelnego Metra.

 

 
 

Komunikat w innych formatach