Warszawa tło

DLA MEDIÓW

29 marca 2018

Maraton Ucha Prezesa w Telewizji WP

Telewizja WP przygotowała świąteczną niespodziankę dla widzów. W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny wyemituje wszystkie epizody poprzednich sezonów Ucha Prezesa. Premierowe odcinki serialu będą emitowane niezmiennie w każdą niedzielę o 20:00.

Ucho Prezesa to hit ramówki telewizji należącej do Wirtualnej Polski. Każdy odcinek pierwszych dwóch sezonów oglądało średnio 163 tys. widzów. Z tego powodu Telewizja WP w święta zdecydowała się na maraton serialu stworzonego przez Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Emisja już w niedzielę, 1 kwietnia od 12:00 oraz w poniedziałek, 2 kwietnia od 18:00.

Już 8 kwietnia w Telewizji WP zadebiutuje również nowy sezon Mistrzów Kabaretu. W kolejnych ośmiu odcinkach wiosenne skecze nagrali Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Smile. Premiera w każdą niedzielę o 17:00.

Od 1 kwietnia Telewizja WP w ramach sieci kablowej VECTRA jest dostępna na dwóch kanałach. Oprócz pozycji 75, przez 3 miesiące będzie dostępna na kanale promocyjnym 18. Vectra to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obecnie obsługuje prawie milion klientów w 398 miastach na terenie całego kraju.

Załączniki