Warszawa tło

DLA MEDIÓW

05 kwietnia 2018

WP Pilot w promocji za 1 zł

Właśnie ruszyła promocja pakietu rozszerzonego WP Pilot. Dwutygodniowy dostęp do 77 kanałów, w tym 25 w jakości HD kosztuje 1 zł.

WP Pilot to platforma do odbioru kanałów telewizyjnych online. W jej ofercie fani filmowych przeżyć odnajdą m.in. stacje Comedy Central, Paramount Channel i Filmbox Premium. Miłośnikom sportu z pewnością przypadną do gustu kanały takie jak Sportklub, Fightbox, Motowizja i Eleven Sports. Fani muzyki docenią MTV, Eskę Rock TV czy Power TV. WP Pilot jest zawsze pod ręką – telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze.

Promocja trwa do 18 kwietnia i jest dostępna dla kupujących pakiet rozszerzony. Rezygnacja z usługi jest możliwa w każdym momencie. WP Pilot pozwala oglądać telewizję bez żadnych zobowiązań i umów, do których zobowiązują klasyczne kablówki. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z pakietu.

WP Pilot grafika 2.jpg

Z WP Pilot w ramach serwisu i aplikacji korzysta już 1,9 mln realnych użytkowników (badanie Gemius/PBI, 02/2018). Usługa jest również dostępna dla tymczasowo podróżujących z Polski na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Załączniki