„Przepisy Joli” w WP Kuchnia

„Przepisy Joli” w WP Kuchnia

Redakcja WP Kuchnia nawiązała współpracę z Jolą Caputą i Grzegorzem Caputą, autorami popularnego bloga PrzepisyJoli.com. Blogerzy podzielą się z użytkownikami oryginalnymi pomysłami na przepyszne obiady i desery oraz podpowiedzą, jak gotować jeszcze lepiej. Nie zabraknie materiałów wideo, które pomagają widzom w przyrządzaniu potraw.

PrzepisyJoli.com to codzienna porcja rzetelnie wypróbowanych przepisów, opartych na powszechnie dostępnych składnikach. Dotychczas dostępne na blogu, w kanałach social media i autorskiej aplikacji, wraz z poradami wideo trafią do użytkowników serwisu WP Kuchnia.

Jak gotować dla bliskich, to prosto z serca. Takie właśnie podejście ma Jola Caputa, mama, żona i babcia, która zaszczepia w Polakach radość z tworzenia wyśmienitych potraw. I na to stawiamy dziś w WP Kuchnia. Wspólne gotowanie to idealny sposób na to, by rodziny spędzały więcej czasu razem – mówi Ewa Podleśna-Ślusarczyk, redaktor prowadząca obszar lifestyle i WP Kuchnia.

Jola Caputa przez kilka lat współpracowała jako ekspert z redakcjami pism kulinarnych. Jest autorką jednego z najpopularniejszych blogów kulinarnych PrzepisyJoli.com, dedykowanego fanpage’a (592 tys. obserwujących) kanału na YouTube (108 tys. subskrypcji), aplikacji (61 tys. użytkowników) i książek kulinarnych. Jola wspólnie z Grzegorzem na swojej stronie opublikowała ponad dwa tysiące przepisów i 700 filmów kulinarnych, którymi dzielą się zarówno z doświadczonymi, jak i początkującymi Paniami i Panami domu.

WP Kuchnia codziennie dostarcza sprawdzone przepisy na tradycyjne polskie dania i przysmaki z różnych stron świata. Pomaga wybrać najlepsze sezonowe produkty i odnaleźć się w gąszczu kulinarnych nowinek. Rozmawia z najlepszymi kucharzami i blogerami kulinarnymi. Współpracuje m.in. z Ewą Wachowicz. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w październiku 2019 roku serwis odwiedziło 1,8 mln realnych użytkowników.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber