Gala MMA w WP Pilot

Gala MMA w WP Pilot

Platforma telewizyjna WP Pilot po raz pierwszy udostępni wydarzenie sportowe w modelu Pay Per View. W sobotę, 20 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się transmisja z gali MMA „European Fight Masters”.

EFM powraca z galą telewizyjną, na której wystąpią czołowi fighterzy MMA z Polski i Europy. W czterech kategoriach wagowych zostanie wyłoniony nowy mistrz federacji EFM. W Dortmundzie wystąpią m.in.: Michał Materla, Maciej Różański, Mateusz Piskorz, Wojciech Janusz i Michał Domin.

Transmisja będzie płatna, dostęp można wykupić w ramach oddzielnego pakietu. Koszt jednorazowy emisji to 24,99 PLN.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

Transmisje Pay Per View to dla nas nowa, ekscytująca ścieżka biznesowa. Po raz pierwszy w Wirtualnej Polsce będziemy na żywo prowadzić transmisję z eventu sportowego w tym modelu – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

Duża część użytkowników WP Pilota to fani sportu, którzy chętnie odwiedzają nas podczas meczów polskiej reprezentacji czy rozgrywek sportowych na kanałach ELEVEN. Mamy nadzieję, że udostępniając transmisje Gali MMA, jeszcze bardziej wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w maju 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,2 mln Polaków.

o nas

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w maju 2020 roku z produktów internetowych WP korzystało 21,2 mln Polaków.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/ Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Dawid Banaś
Starszy specjalista ds. komunikacji i PR
dawid.banas@grupawp.pl

Dawid Banaś