Transmisja Gali ACA 114 w WP Pilot

Transmisja Gali ACA 114 w WP Pilot

Dziesiąta, jubileuszowa Gala największej europejskiej organizacji MMA w Polsce odbędzie się w czwartek, 26 listopada. Transmisję ACA 114 z udziałem m.in. Daniela Omielańczuka pokaże WP Pilot w modelu Pay Per View w cenie 24,99 PLN.

W czwartek, 26 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się Gala ACA 114. To jubileuszowa, dziesiąta impreza największej europejskiej organizacji MMA w Polsce. Z tej okazji w karcie walk pojawi się aż dziesięciu Polaków, a w pojedynku wieczoru o mistrzowski pas królewskiej kategorii rywalizować będzie Daniel Omielańczuk. Polski zawodnik ma na koncie cztery zwycięstwa z rzędu, a walka o tron prestiżowej federacji ACA będzie zwieńczeniem jego długiej kariery. Rywal Omielańczuka to niebezpieczny Amerykanin Tony "Hulk" Johnson, który po raz trzeci wystąpi w Polsce.

Gala federacji ACA to kolejna impreza sportowa dostępna w systemie Pay Per View dla użytkowników WP Pilota. Wcześniejsze transmisje zawodów MMA cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego poszerzenie oferty jest naturalnym krokiem – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

Na gali ACA 114 wystąpi czołówka europejskiej sceny MMA, w tym Rafał Haratyk, który może pochwalić się serią zwycięstw. Na Gali czeka go ostatnia przeszkoda przed starciem o mistrzowski pas wagi średniej. Cena pakietu Gala ACA 114 z dostępem do kanału w WP Pilot, na którym odbędzie się transmisja wynosi 24,99 zł.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online, która oferuje elastyczne pakiety bez zobowiązań i długoterminowych umów. Serwis współpracuje z największymi podmiotami na rynku i umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów. W ofercie znajdują się stacje ogólnotematyczne, filmowe, sportowe oraz te dedykowane najmłodszym.

Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox, Huawei Mobile Services, Samsung Smart TV oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w październiku 2020 roku z WP Pilot korzystało ponad 2,7 mln realnych użytkowników.

o nas

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w październiku 2020 roku z produktów internetowych WP korzystało 21,8 mln Polaków.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber