„Daj się odmienić” w Telewizji WP

„Daj się odmienić” w Telewizji WP

W lutym 2021 roku Telewizja WP zaprezentuje kolejną własną produkcję. W programie „Daj się odmienić” sztab najlepszych ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i zabiegów estetycznych, przeprowadzi metamorfozę osoby, którą jej bliski zgłosił do programu. Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków.

W programie eksperci znajdą najlepsze rozwiązania dla każdego. Specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować, próbować nowych rzeczy i czasem zaszaleć. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację swoich kompleksów, pewność siebie i radość z życia.

Daj się odmienić zdj1Jarosław Juźwin

„Daj się odmienić” poprowadzi Jarosław Juźwin, ekspert branży beauty, makijażysta, stylista fryzur i projektant. Współpracował m.in. z Joanną Krupą, Beatą Kozidrak i Margaret. Odpowiadał za makijaż i wizerunek podczas największych imprez branży modowej w Polsce. Metamorfozy będą przeprowadzać również specjaliści: stylistka – Sylwia Antoszkiewicz oraz fryzjer – Wojtek Zieliński. Program powstaje przy współpracy z kliniką Dr Dębski.

Premiera programu już w lutym 2021 roku. Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków, które będą emitowane w środy o godzinie 21:00.

Daj się odmienić zdj2Wojtek Zieliński, Sylwia Antoszkiewicz, Jarosław Juźwin

W ramówce Telewizji WP można znaleźć programy nieemitowane wcześniej w polskich kanałach telewizji naziemnej. Stacja emituje programy rozrywkowe, dokumenty, a także cykle o remontowaniu i  urządzaniu wnętrz. Pokazuje także autorskie programy publicystyczne, w tym „Tłit” i „Money. To się liczy”.

Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement Telewizja WP w trzecim kwartale 2020 roku zanotowała 0,65% udziału w rynku w grupie wiekowej 16-49 i tym samym zajmuje pierwsze miejsce wśród kanałów dostępnych na cyfrowym multipleksie MUX8 od początku roku.

Telewizja WP jest dostępna w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.

o nas

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Zgodnie z badaniem Mediapanel, w listopadzie 2020 roku z produktów internetowych WP korzystało 22,1 mln Polaków.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber