Imperatory – technologiczne nagrody od WP

Imperatory – technologiczne nagrody od WP

Użytkownicy Wirtualnej Polski wybierają najlepsze urządzenia i akcesoria technologiczne 2020 roku. Ruszył plebiscyt Imperatory, w którym o miano najlepszych walczy blisko 50 producentów sprzętów i gier dostępnych na polskim rynku. Finał odbędzie się 29 stycznia.

W plebiscycie użytkownicy WP wybiorą swoje ulubione urządzenia, akcesoria i gry 2020 roku. Laureatów poznamy spośród nominowanych przez dziennikarzy Polygamii, WP Tech, dobreprogramy.pl, Gadżetomanii, Komórkomanii i Fotoblogii. W sumie jest 12 kategorii: smartfon konsumencki, flagowiec roku, smartfon fotograficzny, gadżet roku, procesor roku, laptop gamingowy, laptop biznesowy, akcesorium gamingowe, gra singleplayer, gra multiplayer, telewizor roku i aparat fotograficzny roku. Tym samym plebiscyt Imperatory wraca do Wirtualnej Polski po ponad 10 latach przerwy.

To było dla nas kluczowe założenie, gdy 2 lata temu rozpoczynaliśmy na nowo budowę redakcji technologicznej – przywrócić blask Imperatorom. Stworzyć imprezę, na której eksperci z naszej redakcji, razem z użytkownikami, wskazują technologiczne trendy i najważniejszych graczy tej branży – mówi Jakub Wątor, redaktor naczelny WP Tech.

Głosowanie potrwa do 15 stycznia na stronie imperatory.wp.pl. Każdy użytkownik może oddać jeden głos na dobę w każdej z kategorii. Zarejestrowani użytkownicy dodatkowo wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej, 5 tysięcy złotych. Galę finałową plebiscytu, w formie on-line, zaplanowano na 29 stycznia.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber