“Idzie wiosna” w Telewizji WP

“Idzie wiosna” w Telewizji WP

Wiosna w Telewizji WP przebudzi widzów z zimowego snu. Ramówkę wypełnią nowe, inspirujące produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty.  Pomogą odkryć w sobie piękno, odświeżyć i przearanżować dom, zainspirują do stworzenia idealnej strefy wypoczynku na działce oraz dostarczą pomysłów na majówkowe grillowanie. 

Program „Daj się odmienić”, to nowa produkcja własna, w której specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację, pewność siebie i radość z życia.

Prowadzący – Jarosław Juźwin, ekspert branży beauty, stylistka – Sylwia Antoszkiewicz oraz fryzjer – Wojtek Zieliński. Program powstaje przy współpracy z kliniką Dr Dębski.

PREMIERA: środa, od 17 lutego, godz. 21:00

"Nowy aranż", to produkcja własna, w której widzowie zobaczą to, co kochają najbardziej – cały proces aranżacji wnętrza. Jedynym dozwolonym działaniem będzie tapetowanie, malowanie ścian, podłóg czy kafelków.  W każdym odcinku prowadzący Karolina i Paweł Jakubowscy​ – małżeństwo i architekci wnętrz, będą podążać za potrzebami i historią bohaterów programu. ​ Całość będzie niespodzianką dla jednego z członków rodziny, który nie będzie uczestniczył ​w przemianie, a zobaczy ją w finale.

PREMIERA: niedziela, 25 kwietnia, godz. 13:00

W programie „Mody na ogrody” Telewizja WP pokaże, ​że działkowe przestrzenie, mogą być prawdziwą oazą, miejscem, gdzie można świetnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. ​Widzowie zobaczą, że dostosowanie działek do swoich potrzeb wcale nie musi być drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem. ​ W każdym odcinku prowadzący ​z pomocą fachowców i bohaterów pokaże, jak zmienić ogródek w prawdziwy miejski raj – i to w jeden weekend!

PREMIERA: niedziela, 23 maja, godz. 13:30

Program „Prosto z grilla” zainspiruje widzów do grillowania z pomysłem, opowie o technikach, patentach i trikach na oryginalne dania.  W każdym odcinku prowadzący przedstawi przepisy wraz z pysznymi dodatkami. Udowodni, że grillować można dosłownie wszystko. Nie ma ograniczeń, liczy się wyobraźnia i… technika. Grillowe spotkania czy biwaki przy ognisku, przy użyciu kilku prostych składników zmienią się w prawdziwą ucztę!

PREMIERA: sobota, 24 kwietnia, godz. 11:45

Nie zapominamy też o świeżej dawce humoru!

Trzeci sezon lubianego przez widzów formatu „1,2,3… Kabaret!” już w marcu w Telewizji WP! Premierowe skecze wspólne prezentowane przez trzy najlepsze kabarety, improwizacje i oryginalna konferansjerka Kabaretu Chyba z Piotrem „Gumą” Gumulcem. W trzecim sezonie po raz pierwszy pojawią się nowe postacie: pani Księgowa, która bardzo chce zostać prezenterką telewizyjną, i profesor Miód-Pitny, który – pytany lub nie – wypowiada się na każdy temat. W premierowym sezonie wystąpią m.in.: Jurki, Zachodni, Czesuaf, Ciach, Kałasznikof, Antoni Gorgoń Grucha, Formacja Chatelet, Formacja Kwiaty, Adam Grzanka, Bartosz Gajda, Laura Breszka, Tomasz Nowaczyk. 

PREMIERA: piątek, 19 marca, godz. 22:00

Wiosną w Telewizji WP nie zabraknie też programów, które budzą już wielkie emocje w innych krajach.

„10 lat młodsi w 10 dni” to program, w którym prowadzący zadba, by uczestnicy stali się pewni siebie oraz odzyskali wiarę we własne piękno. W programie „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” tytułowy szef kuchni zrobi co w jego mocy, aby pomóc borykającym się z problemami restauracjom – w zaledwie 24 godziny. W programie Wyścigi Spartan wysportowani śmiałkowie udowodnią, że warto być w dobrej kondycji. Pięcioosobowe drużyny zmierzą się z najbardziej wyczerpującymi torami przeszkód.

Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement, Telewizja WP w 2020 roku zanotowała rekordowy wynik 0,67% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Wyprzedziła w ten sposób wszystkie kanały MUX8, również w dystrybucji naziemnej oraz kablowej. W sumie przez cały 2020 rok Telewizja WP dotarła do 9,5 mln widzów, co stanowi wzrost o 7 punktów procentowych w stosunku do 2019 roku.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber