Vibez z nagrodą Mobile Trends Awards

Vibez z nagrodą Mobile Trends Awards

Mobilny serwis Vibez został zwycięzcą konkursu Mobile Trends Awards 2020 w kategorii najlepszy serwis mobilny. Kapituła nagrodziła Vibez za nowoczesny i innowacyjny pomysł na zaprezentowanie treści w formie portalu mobile first. Prestiżowe wyróżnienie jest tym cenniejsze, że przyznano je niespełna pół roku po starcie serwisu.

 

grafika-vibez

Uroczysta gala Mobile Trends Awards odbyła się 4 marca 2021. Nagroda została przyznana przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz technologii mobilnych. Do końcowego sukcesu przyczyniły się również głosy internautów. 

  Vibez to projekt dla ludzi młodych, tworzony wyłącznie przez tak zwane pokolenie „Z”. Dedykowany jest mobile’owi, a projektowany w oparciu o wyniki badań realizowanych w grupie docelowej. Content serwisu swoją formą dostosowany jest do oczekiwań młodych - pokolenia “click-aktywizmu”, które z internetu korzysta zupełnie inaczej niż pozostali. Serdecznie dziękuję za wyróżnienie i gratuluję wszystkim, którzy brali udział w projekcie oraz redakcji, dzięki której Vibez oferuje dziś unikatowy content– mówi Joanna Plona, VP Product Wirtualnej Polski Media. 

Vibez to innowacyjny serwis Wirtualnej Polski, zrealizowany zgodnie z ideą mobile first tzn. bez dedykowanej wersji desktop. Produkt, który swoją premierę miał we wrześniu 2020 roku, został stworzony dla Generacji Z – osób urodzonych w drugiej połowie lat 90. i na początku XXI wieku. Redakcja Vibez w całości składa się z przedstawicieli grupy docelowej. Serwis powstał na podstawie badań UX z użytkownikami, w tej chwili blisko 35% odbiorców to osoby w wieku 16-26. 

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej. Nagrody przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystują mobilne technologie w swoich projektach. Od 10 lat w konkursie rywalizują ze sobą marki, które oceniane są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność. 

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber