WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

WP Pilot rozszerza swoją ofertę o nowe kanały

Do oferty serwisu WP Pilot dołączyły nowe kanały: History, History 2 oraz Crime + Investigation Polsat. Kanały History oraz Crime+Investigation Polsat dostępne są w pakietach Podstawowym, Rozszerzonym oraz Rozszerzonym MAXI, a kanał History 2 w pakietach Rozszerzonym i Rozszerzonym MAXI.

WP Pilot rozszerza ofertę contentową. Już od 6 lipca na użytkowników platformy czekają nowe programy o tematyce historycznej, popularnonaukowej i filmowej.

Kanały grupy A+E Networks to takie megahity jak „Wikingowie”, czy emocjonujące treści kryminalne, które widzowie WP Pilota z pewnością pokochają. Prezentujemy jakość na najwyższym poziomie, a jesienią szykujemy dla naszych użytkowników kolejne niespodzianki i nowości mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Cieszymy się na współpracę z firmą WP i abonentami serwisu WP Pilot. Nasze stacje: History, History 2 i Crime+Investigation Polsat oferują najlepsze produkcje dokumentalne ze świata i z pasją opowiedziane produkcje polskie. Widzowie WP Pilot zyskają dostęp do programów, w których zdarzenia z przeszłości pozwalają lepiej zrozumieć teraźniejszość, a znane z nagłówków sprawy kryminalne nabierają emocjonalnego i emocjonującego wymiaru komentuje Izabella Wiley, dyrektor generalna A+E Networks na Europę Środkowo-Wschodnią.

HISTORY Channel to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu "historia". History Channel słynie z kultowych programów dokumentalnych, a także fascynujących dramatów historycznych i międzynarodowych hitów takich jak "Wikingowie" i "Piraci".

History 2 to kanał popularnonaukowy dla ludzi ciekawych świata. Znany z bezkompromisowych produkcji dokumentalnych o tematyce historycznej i kultowej serii "Starożytni kosmici" zachęca widzów do zagłębiania się w teorie spiskowe, odkrywania bogactwa historii świata oraz zanurzenia się w kluczowych momentach przeszłości i teraźniejszości.

Crime+Investigation Polsat jest kanałem kryminalnym, który zabiera widzów w poruszającą podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Jest liderem polskich, oryginalnych produkcji true crime na naszym rynku.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. Ceny pakietów zaczynają się już od 9,99 zł. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber