Nowy program wideo Wirtualnej Polski

Nowy program wideo Wirtualnej Polski

W serwisie WP kobieta zadebiutował nowy program „To jest HIT?!”. Jego formuła to krótkie filmy z testami popularnych trików modowych i urodowych. Autorka oceni zabiegi na włosy, ciało i twarz, podejmie wyzwania modowe, przyjrzy się gorącym nowościom, które są  HITEM w sieci.

W pierwszym odcinku prowadząca Aleksandra Hangel prezentuje test trików na fryzury z zastosowaniem klamerki w stylu lat 90. Kolejne odcinki będą pojawiać się co dwa tygodnie. W każdym z nich przedstawione zostaną inne testy modowo-urodowe z podsumowaniem i oceną ich „hitowości”. Wszystko z dużą dozą humoru, dystansu do siebie, w ciałopozytywnym tonie i z takimi też refleksjami.

Jestem wzruszona, ponieważ to pierwszy program wyprodukowany na tak dużą skalę, którego mam przyjemność być prowadzącą. Cała koncepcja narodziła się z myślą o Polkach, które nie mają przestrzeni na to, by testować tak ogromną liczbę trików, jaka zalewa codziennie sieć. I to zwłaszcza do nich kieruję ten program, żeby mogły zaoszczędzony czas wykorzystać na to, co najważniejsze – relację z samą sobą i bliskimi  – mówi Aleksandra Hangel, dziennikarka WP kobieta.

Pierwszy odcinek jest dostępny tutaj: https://kobieta.wp.pl/to-jest-hit-odcinek-1-6854379049076353v

Aleksandra Hangel

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber