Hity w jesiennej ramówce Telewizji WP

Hity w jesiennej ramówce Telewizji WP

Nową ramówkę Telewizji WP wypełniają dobrze znane i lubiane produkcje własne – „Policjanci z sąsiedztwa”, „Pomysł na dom”, „Nowy aranż z Olą Ziarek”. Nowością jest serial dokumentalny „Z drugiej ręki” oraz przedwyborczy program „Gra o głosy”.  

4 września na antenie Telewizji WP zadebiutował czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Do znanych już widzom duetów dołączyły nowe pary z Nowego Targu, Augustowa i Szczecina. Nowy sezon liczy 30 odcinków, a za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. „Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Emisja od poniedziałku do czwartku o 21:00.

W drugiej edycji programu „Nowy Aranż z Olą Ziarek” zobaczymy dobrze znaną ekipę - projektantkę wnętrz, Olę Ziarek oraz niezastąpionego fachowca, Marcina „Noska” Kumańskiego. Nadadzą nowy wygląd kolejnym wnętrzom, m.in. salonom, łazienkom, pokojom dziecięcym. Bohaterami programu będą siostry, małżeństwo, przyjaciółki oraz mamy ze swoimi pociechami. W tej edycji odwiedzimy nie tylko Warszawę, a wiele zakątków naszego kraju. Premiera 1 października, nowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 12:50. Za produkcję odpowiada Good Move Production.

W programie „Pomysł na dom” dowiadujemy się jak mieszkają inni. W najnowszym sezonie widzowie zobaczą całą paletę nieoczywistych realizacji, które z pewnością pokochają. W jednym z odcinków odwiedzimy m.in. pływający dom, dom z wagonu pocztowego, czy dom wybudowany za 53 tys. zł.  Nowe odcinki od 4 listopada.

Nowy, czteroodcinkowy serial dokumentalny „Z drugiej ręki” od października zawita na antenę Telewizji WP. Przedstawi historie bohaterów, którzy z rzeczy wyrzucanych przez innych zrobili interes czy sposób na życie. To właściciele i pracownicy lumpeksów, komisów czy lombardów, jak również ich klienci. Nie ważna jest wielkość sklepu, liczba metrów kwadratowych czy obrót, liczy się osobowość i pasja bohaterów. Z jednej strony pokazujemy second handy, które przekształciły się w sieciówkę, z drugiej strony towarzyszymy pasjonatom, którzy na śmietnikach, w starych domach, w garażach wygrzebują rzeczy, które zamieniają w perły.

Przedwyborczy program Wirtualnej Polski i Radia ZET „Gra o głosy” w każdą niedzielę o 21:30 gości polityków reprezentujących partie i komitety wyborcze startujące w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Co tydzień para dziennikarzy przepytuje innego polityka, a widzowie mogą na bieżąco zadawać im pytania w komentarzach, a także dzwonić do programu.

Kolejny, 18-sty już sezon kultowego programu „Mam Talent Ameryka” można zobaczyć na antenie Telewizji WP od 2 września w soboty o godz. 20:00. To jeden z najpopularniejszych programów typu talent-show na świecie. Utalentowani Polacy próbują swoich sił także w amerykańskiej edycji, niejednokrotnie wprawiając jurorów w zachwyt.

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas - serial, który zdobył 6 nagród Emmy, 13 innych nagród i 89 nominacji branżowych, debiutuje z pierwszym sezonem na antenie Telewizji WP od poniedziałku do czwartku o 20:05. Zespół specjalistów z laboratorium kryminalistycznego poszukuje dowodów zbrodni podczas rozwiązywania morderstw występujących w Las Vegas.

Od poniedziałku do czwartku o 17:00 na antenie Telewizji WP jeden z najpopularniejszych seriali brytyjskich „Morderstwa w Midsomer”, w którym widzowie mogą śledzić sprawy tajemniczych morderstw prowadzonych przez doświadczonego inspektora policji Toma Barnaby i jego młodszego asystenta Gavina Troya.  Serial ten w szczytowym okresie popularności w UK oglądało nawet 13,5 mln widzów. Nakręcony na podstawie niezwykle popularnych książek Caroline Graham, które Sunday Times określił jako najlepsze powieści detektywistyczne od czasów Agathy Christie.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w Pilot WP.

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber