WP i Viva Polska współpracują przy „Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj”

Wspólne działania Wirtualnej Polski i stacji Viva Polska to przykład wykorzystania potencjału, który tkwi w synergii mediów. Współpraca przy programie, w którym polskie gwiazdy biorą pod lupę teledyski znane z anteny Viva Polska, obejmuje zamieszczanie materiałów redakcyjnych z programu w serwisie muzyka.wp.pl oraz wzajemną promocję WP i Vivy w portalu i stacji telewizyjnej.

„Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj” to prezentacja najlepszych teledysków, jakie kiedykolwiek pojawiły się w kanale Viva Polska. W ramach współpracy, w witrynie Muzyka powstanie specjalna zakładka (Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj), w której zamieszczane będą materiały związane z programem oraz występującymi w nim gwiazdami i celebrytami. Są wśród nich przedstawiciele polskiego show biznesu – artyści, aktorzy, showmani, m.in. Michał Wiśniewski, Sasha Strunin, Paprocki i Brzozowski, Michał Piróg, Agustin Egurrola, Marina, Mandaryna, Łozo i inni. 

Gwiazdy zazwyczaj są szczere do bólu w swoich ocenach, zarówno wtedy, gdy teledysk zdobędzie ich uznanie, jak i w przeciwnym wypadku, dlatego spodziewamy się, że wiele wypowiedzi będzie zaskakujących – podkreśla Waldemar Ulanowski, Koordynator Serwisów Muzycznych Wirtualnej Polski.

W zapowiedziach każdego odcinka znajdują się nie tylko fragmenty najciekawszych komentarzy i ocen klipów, ale także plotki z planu, zdjęcia oraz materiały wideo (zobacz np.: "Kto według Piróga jest Jacksonem naszych czasów?")

Najlepsze polskie teledyski, najbardziej spektakularne stylizacje i choreografie, najciekawsze covery – to przykłady tematów przewodnich, poruszanych w kolejnych odcinkach programu. W pierwszej jego odsłonie polscy celebryci komentowali nie tylko same klipy „muzycznych przystojniaków” – Justina Timberlake’a, Jareda Leto, Roberta M. czy Justina Biebera, ale także plotki z ich życia.

Materiały w witrynie Muzyka uzupełniane są w systemie tygodniowym, przed emisją każdej części programu. Internauci mogą także korzystać z archiwum, gdzie znajdują się teksty redakcyjne, galerie zdjęć i filmiki z wcześniejszych odcinków.

Nasi użytkownicy chętnie korzystają z rekomendacji WP, dotyczących innych mediów, o ile ta rekomendacja poparta jest unikalnymi treściami w portalu: plotkami czy newsami z planu, a nie wyłącznie zapowiedziami czy powtórzeniami materiałów – podkreśla Kinga Ciukta z WP, Kierownik Działu Syndykacji Kontentu – Przykładem wykorzystania potencjału, który tkwi w synergii mediów, jest właśnie współpraca Viva Polska i WP przy programie muzycznym „Kolejno odlicz, czyli Viva 10 naj”.

Premiera kolejnych odcinków programu na antenie Viva Polska w każdą niedzielę, do 26 czerwca o godz. 17.00.

http://muzyka.wp.pl

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Dorota Trojanowska
Specjalista ds. PR i Akcji Specjalnych
dtrojanowska@wp-sa.pl

Anna Matuszak
Specjalista ds. PR
amatuszak@wp-sa.pl

Anna Matuszak