Wyjątkowe nagrody w konkursie z okazji 5-lecia serwisu Kobieta WP

Wyjątkowe nagrody w konkursie z okazji 5-lecia serwisu Kobieta WP

Na zwyciężczynię czeka suknia z najnowszej kolekcji duetu Paprocki i Brzozowski oraz nagroda specjalna – sesja zdjęciowa w atelier projektantów. Wystarczy złożyć życzenia z okazji piątych urodzin Kobiety, by zyskać szansę wygrania nie tylko sukienki, ale również zaproszeń na zakupy do salonów Mohito oraz zestawów kosmetyków Konkurs potrwa do 26 czerwca. 

Na wygraną największe szanse ma autorka życzeń oryginalnych, dowcipnych, wyjątkowych….Myślę, że strój opatrzony metką „paprocki&brzozowski” jest czymś, co przyciągnie do udziału w zabawie wielbicielki nie tylko tych projektantów, ale także osoby interesujące się najnowszymi trendami w modzie – zaznacza Anna Chęć z Działu Marketingu WP, koordynująca konkurs.

To jednak nie jedyna niespodzianka, jaką szykuje redakcja serwisu w związku z jego urodzinami. Kolejną jest nietypowa sesja zdjęciowa Różne oblicza kobiety. Dotychczas redaktorki witryny były anonimowe. Tym razem wzięły udział w stylizowanej sesji, dzięki której użytkownicy  mogą je lepiej poznać.

Zależało nam, by na zdjęciach pokazać, że jesteśmy tak różne, jak różnorodny jest serwis Kobieta. Mamy odmienne pasje, ale łączy nas od pięciu lat pozytywna energia, jaką daje praca nad serwisem – podkreśla Agnieszka Sadowska, Koordynator Serwisu Kobieta. – Naszym użytkowniczkom proponujemy treści, które bawią i wzruszają także nas. Niejednokrotnie my także stosujemy się do rad, jakie nasi eksperci proponują internautkom – dodaje.

W serwisie, współpracującym z uznanymi ekspertami i specjalistami, nacisk kładziony jest na tematy „typowe” dla pań: zdrowie, dzieci, stosunki damsko-męskie, uroda, diety, moda, makijaż i porady kosmetyczne, życie gwiazd, kuchnia… Ale też na zagadnienia dotyczące psychologii, rozwoju osobistego, nowości… motoryzacyjnych (z punktu widzenia kobiety).

Serwis Kobieta zajmuje w polskim Internecie pierwsze miejsce pod względem ilości odsłon (70,8 mln) oraz drugie – jeśli chodzi o liczbę użytkowników (2,8 mln).*

 *dane za: Megapanel, PBI /Gemius, marzec 2011 

 http://kobieta.wp.pl

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Dorota Trojanowska
Specjalista ds. PR i Akcji Specjalnych
dtrojanowska@wp-sa.pl

Anna Matuszak
Specjalista ds. PR
amatuszak@wp-sa.pl

Anna Matuszak