Top News – najpopularniejsze informacje z portalu WP w jednym miejscu

Top News – najpopularniejsze informacje z portalu WP w jednym miejscu

Dobór materiałów w serwisie topnews.wp.pl następuje na podstawie opinii użytkowników –   zgrupowane są tam najważniejsze, najbardziej interesujące i poruszające – ich zdaniem –wiadomości.

Serwis Top News to na bieżąco aktualizowany i kategoryzowany indeks najchętniej oglądanych (najciekawszych) materiałów w WP. Nowa funkcjonalność ułatwia internautom dostęp do informacji usystematyzowanych m.in. według dnia, tygodnia, miesiąca, roku.

Informacje prezentowane są z podziałem na kategorie (Biznes i Informacje, Rozrywka i Kultura, Sport i Turystyka, Hobby i Styl Życia). Mają one formę artykułu, galerii zdjęć lub materiału wideo.

Niektórzy użytkownicy nie mają zbyt wiele czasu, by surfować po sieci – są zabiegani i brakuje im wolnej chwili na selekcję wiadomości. Jednocześnie są ciekawi świata i zależy im, by być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami – wyjaśnia Oskar Szymczyk z Zespołu Serwisów Lokalizacyjnych i Ogłoszeniowych WP – Serwis Top News daje im taką możliwość, a dodatkowym jego atutem jest to, że materiały w nim umieszczane polecane są przez samych internautów. Witrynę można uznać za swego rodzaju „pasek” najważniejszych newsów, stosowany na dole ekranu w telewizyjnych kanałach informacyjnych – podkreśla Oskar Szymczyk.

Zainteresowani mogą sprawdzić najpopularniejsze materiały, jakie pojawiły się w portalu w ciągu ostatnich: 10 minut, godziny, dnia, tygodnia, miesiąca, czy nawet roku. Dodatkowo istnieje opcja przejrzenia informacji „ponadczasowych”, czyli bez żadnego ograniczenia czasowego.

Każdy zamieszczony w Top News materiał jest podlinkowany do serwisu, z którego został zarekomendowana przez użytkowników. Można sprawdzić datę jego dodania, „polubić” go, zobaczyć ilość opinii na jego temat…

http://topnews.wp.pl

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Dorota Trojanowska
Specjalista ds. PR i Akcji Specjalnych
dtrojanowska@wp-sa.pl

Anna Matuszak
Specjalista ds. PR
amatuszak@wp-sa.pl

Anna Matuszak