Metamorfoza internautki z okazji urodzin serwisu Kobieta

Metamorfoza internautki z okazji urodzin serwisu Kobieta

Kinga Mucha, laureatka konkursu z okazji 5-lecia serwisu Kobieta,  oprócz głównego trofeum – sukni duetu paprocki&brzozowski, zdobyła nagrodę specjalną – sesję zdjęciową w atelier kreatorów. Oprócz Kingi Muchy, kolejnych 5 uczestniczek konkursu na najciekawsze życzenia z okazji urodzin witryny, otrzymało zaproszenia do salonów Mohito, zaś 10 internautek – zestawy kosmetyków.

Uroczystość odbyła się w warszawskim salonie projektantów – Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Dzięki pracy stylistów, wizażystów i fryzjerów, zwyciężczyni konkursu – Kinga Mucha przeszła niezwykła metamorfozę, którą uwieczniła profesjonalna sesja zdjęciowa.

Nasz konkurs pokazał, jak wiele tematów, które poruszamy w serwisie Kobieta jest inspirujących dla naszych użytkowniczek. Jest to dla nas motywacją do dalszej pracy, a jednocześnie daje szczególną satysfakcję – podkreśla Agnieszka Sadowska, Koordynator Serwisu Kobieta.

Podczas uroczystości można było zapoznać się z najnowsza kolekcją Paprockiego i Brzozowskiego oraz „wwąchać się” w autorskie perfumy duetu – „Use Me”. Aktualne trendy w wizażu recenzowała stylistka gwiazd i charakteryzatorka – Samanta Fałkowska, właścicielka Pracowni Wizerunku Aspetto. W naszej pracy podstawą jest analiza kolorystyczna. Ona daje asumpt do kolejnych przemian: począwszy od ubioru, przez dodatki, kolor fryzury i odcienie makijażu – wyjaśniała tajniki swojej pracy Samanta Fałkowska.

O tym, jak wygląda modna wieczorowa fryzura mówiła trenerka fryzjerstwa Katarzyna Miłek-Poniatowska z atelier MilekDesign. W przypadku Kingi połączyliśmy elementy nowoczesne (faktura włosów) z klasycznym kształtem z lat 20-stych – tłumaczyła Katarzyna Miłek.  
Efekt metamorfozy najbardziej zaskoczył samą laureatkę.

Kobieta to serwis, w którym nacisk kładziony jest na tematy związane z modą, urodą, zdrowiem, rodziną, relacjami damsko-męskimi, poradami kosmetycznymi… Witryna współpracuje także z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin, począwszy od psychologii po dietetykę.

 

http://kobieta.wp.pl

 

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Dorota Trojanowska
Specjalista ds. PR i Akcji Specjalnych
dtrojanowska@wp-sa.pl

Anna Matuszak
Specjalista ds. PR
amatuszak@wp-sa.pl

Anna Matuszak