Warszawa tło

DLA MEDIÓW

17 sierpnia 2011

Poczuj klimat przygotowań i eliminacji do Euro 2012

Euro2012.wp.pl jest kompendium wiedzy o przygotowaniach i eliminacjach do mistrzostw, a także miejscach, gdzie toczyć się będą rozgrywki, zarówno w Polsce jak i na Ukrainie. W tej chwili, jako jedyna wśród serwisów portalowych, witryna zawiera kategorię poświęconą wszystkim drużynom biorącym udział w eliminacjach. Dodatkowo, z miesiąca na miesiąc serwis będzie rozbudowywany o kolejne, atrakcyjne dla kibiców funkcjonalności i działy.

W serwisie euro2012.wp.pl wyodrębniono cztery zakładki Eliminacje, Turniej, Miasta oraz Ekstra. Pierwsza z nich ma obecnie szczególne znaczenie. O start w turnieju głównym rywalizuje 51 drużyn narodowych, od Albanii po Wyspy Owcze, dlatego najnowsze informacje o wszystkich zespołach, obok wyników meczów, mogą być dla kibiców szczególnie ważne.

W zakładce Turniej znajduje się m.in. szczegółowy terminarz rozgrywek, relacje ze wszystkich spotkań, sylwetki zawodników oraz tabela wyników. Prezentowane są też najnowsze wiadomości dotyczące kadry Franciszka Smudy, relacje na żywo z towarzyskich meczów reprezentacji Polski, zdjęcia, opinie i komentarze.

„Oprócz prezentacji wyników sportowych, informujemy, jak przygotowania do imprezy wpływają na rozwój naszego kraju. W zakładce Miasta można znaleźć mi.in listę planowanych inwestycji drogowych, kolejowych, hotelowych oraz ich aktualny status” – podkreśla Rafał Miernik, kierownik Działu Sport. „Obok podstawowego dossier o infrastrukturze dotyczącej Euro, przede wszystkim związanej ze stadionami, publikujemy najnowsze wiadomości z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia, czyli miast-gospodarzy turnieju. Nie brakuje również informacji z Ukrainy” – dodaje.

W sekcji Ekstra znajduje się m.in. dział Magazyn, gdzie prezentowane są artykuły, analizy, komentarze i wywiady oraz sekcja 12 zawodnik, skierowana do kibiców polskiej reprezentacji. W tej zakładce znajdują się informacje istotne z punktu widzenia miłośników futbolu, w tym, zgłaszana przez internautów lista miejsc, w których wspólnie można oglądać mecze reprezentacji.

http://euro2012.wp.pl

Komunikat w innych formatach
Załączniki
Euro2012WP.jpg
jpg 1,0 MB