DLA MEDIÓW

2 marca 2017

Nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017. Trwa głosowanie użytkowników Wirtualnej Polski.

Już 20 marca poznamy laureatów Orłów – Nagród Polskiej Akademii Filmowej. Podczas uroczej gali wręczona zostanie również  Nagroda Publiczności, o przyznaniu której,  zadecydują widzowie.  W serwisie WP Film do 19 marca głosować można na jedną z trzech produkcji nominowanych przez Członków Polskiej Akademii Film do tytułu „Najlepszy Film”.

O nagrodę w tej kategorii walczą: "Jestem mordercą" Macieja Pieprzycy, "Ostatnia Rodzina" Jana P. Matuszyńskiego oraz "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. Te trzy produkcje zdominowały także pozostałe nominacje.

Polskie Nagrody Filmowe ORŁY  wspieramy kolejny rok, bo to co ważne dzieje się w Polsce. Wirtualnej Polsce. Nagroda publiczności, która zostanie wyłoniona w głosowaniu w naszym serwisie WP Film, to wyróżnienie szczególnie ważne dla twórców. Trzymamy kciuki za wszystkich, niech wygra najlepszy – powiedział  Przemysław Zbróg, Manager ds. Sponsoringu i Promocji w Grupie WP.

Trwające w serwisie WP Film głosowanie potrwa do 19  marca, a laureat Nagrody Publiczności zostanie ogłoszony podczas Gali Orłów 2017, która odbędzie się 20 marca 2017 w Warszawie. Tytuł filmu, który otrzyma Nagrodę Publiczności zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali, którą transmitować będzie telewizja Canal+. Transmisja będzie odkodowana dla wszystkich abonentów platformy.

Polskie Nagrody Filmowe Orły są organizowane przez Niezależną Fundację Filmową od 1999 roku. Orły przyznawane są głosami członków Polskiej Akademii Filmowej w 19 kategoriach. Głosowanie na nominowanych i laureatów Orłów jest dwuetapowe, korespondencyjne i tajne aż do ogłoszenia wyników. Wirtualna Polska jest partnerem medialnymi tegorocznych Orłów.

Głosy można oddawać na : http://orly.film.wp.pl/

 

 
 

Komunikat w innych formatach