Innovation Award 2017: złoto dla Grupy WP w kategorii: Innowacyjne media działania komercyjne – inne.

Zaledwie cztery miesiące po uruchomieniu telewizji WP, Grupa Wirtualna Polska  otrzymała najwyższe odznaczenie w kategorii „Innowacyjne media działania komercyjne – inne” za nowatorskie połączenia online'u z telewizją. W kategorii tej, nagradzane są  nowatorskie sposoby dotarcia do właściwych ludzi, we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

W tym roku, Jury pod przewodnictwem Witolda Ziobrowskiego, Wiceprezsa Grupy Neuca, wręczyło nagrody dla zwycięzców konkursu Innovation 2017 w trzech kategoriach konkursowych: Innowacyjny biznes, Innowacyjne doświadczenie oraz Innowacyjne media. 

Kandydatury do nagród typowały osoby i firmy, które w poprzednich edycjach konkursu pełniły funkcje Przewodniczących konkursu oraz laureaci nagród specjalnych. Ostateczną decyzję podjęli tegoroczni jurorzy konkursu.

Innovation 2017 to merytoryczna, interdyscyplinarna inicjatywa branżowa dotycząca „nowych rzeczy w marketingu”,  stanowiąca platformę wymiany myśli i doświadczeń. Ideą Innovation 2017 jest umożliwienie zaprezentowania  innowacyjnych projektów i pierwszych testów rozwiązań oraz łączenie tych, którzy eksperymentują szukając nowych wzorców działań marketingowych z tymi, którzy nie wiedzą od czego zacząć.

O Telewizji WP

Telewizja WP to obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym. Zawsze przedstawia prawdziwy obraz wydarzeń, Polski i Polaków. Pokazuje co tak naprawdę, dzieje się w Polsce.

Kanał telewizji WP nadawany jest  za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej (MUX8) oraz w wybranych sieciach kablowych, w tym UPC (kanał 158 lub 116, w zależności od dekodera), Vectra (kanał 194), a także Netia (29), Toya (17) i Inea (28) i innych, na platformie NC+ (170) oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Program telewizji WP to między innymi wiele światowych, serialowych hitów, nieemitowanych wcześniej  w polskich kanałach otwartej telewizji oraz pasmo poranne #dzieńdobryWP, programy informacyjne - #dziejesię 16.50 i #Infoteka, a także Pudelek Show. Wśród twarzy kanału znaleźli się znakomici dziennikarze, między innymi Maciej Orłoś, Małgorzata Serafin, Kamila Biedrzycka-Osica i Marcin Antosiewicz oraz komentatorzy różnych opcji politycznych, Jacek Żakowski, Sławomir Sierakowski czy Paweł Lisicki.

o nas

 

 
 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber