Hot Zlot 2018 – spotkanie pasjonatów nowych technologii

Hot Zlot 2018 – spotkanie pasjonatów nowych technologii

W piątek, 17 sierpnia rozpocznie się Hot Zlot 2018. Pasjonaci świata technologii, najbardziej zaangażowani czytelnicy i blogerzy portalu dobreprogramy spotkają się po raz jedenasty.

Wydarzenie odbywa się w historycznym Pałacu Ossolińskich i trwać będzie do niedzieli. Hot Zlot jest wypełniony sesjami technicznymi prowadzonymi przez reprezentantów partnerów wydarzenia, członków redakcji portalu i samych czytelników. W spotkaniu udział weźmie blisko 160 osób. W tym roku partnerem głównym Hot Zlotu jest firma Intel, imprezę wspierają także: TP-Link, Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend.

Idea organizacji Hot Zlotów powstała w 2007 roku jako forma podziękowania dla najbardziej zaangażowanych czytelników portalu dobreprogramy. Dziś, Hot Zlot to coroczna konferencja o nowych technologiach, oprogramowaniu i sprzęcie. W ciągu ostatnich lat Hot Zlot odbywał się w najpiękniejszych polskich zamkach i hotelach, a we współorganizację angażowały się wszystkie liczące się firmy z branży technologicznej. Uczestnicy słuchali wykładów, brali udział w turniejach w najpopularniejsze gry sieciowe i dyskutowali od świtu do nocy o nowych technologiach. Tak będzie i w tym roku.

dobreprogramy to jeden z największych i najstarszych serwisów branży technologicznej w Polsce. Redakcja porusza zagadnienia związane z  oprogramowaniem, bezpieczeństwem w Internecie, sprzętem czy inteligentnymi rozwiązaniami w domu i samochodzie. W 2018 na łamach portalu pojawiły się nowe sekcje tematyczne takie jak TechMoto, SmartDom czy Gaming. Według badania Gemius/PBI w lipcu 2018 roku dobreprogramy.pl odwiedziło niemal 4 mln realnych użytkowników.

o nas

 

 
 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/ Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Dawid Banaś
Starszy specjalista ds. komunikacji i PR
dawid.banas@grupawp.pl

Dawid Banaś