Money na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Money na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Redakcja money.pl na czas Forum Ekonomicznego 2018 przeniesie się do Krynicy-Zdroju. Będzie nadawać na żywo ze specjalnie przygotowanego multimedialnego studia. Przeprowadzi ponad 50 wywiadów oraz debaty we współpracy z FPP.

Dziewięciu dziennikarzy z redakcji money.pl zrealizuje relacje na żywo z wybranych paneli, przeprowadzi rozmowy z najważniejszymi przedstawicielami polskiej sceny politycznej i  gospodarczej. Program „Money. To się liczy” również będzie nadawany z Krynicy-Zdroju, a jego emisję zaplanowano na godz. 9:15. Forum Ekonomiczne rozpocznie się 4 września i potrwa trzy dni.

money-krynica-serwis-1202.gifRedakcja money.pl będzie także prowadzić debaty we współpracy z Federacją Przedsiębiorców Polskich, nad którymi WP i money.pl objęły patronat medialny. Na czas Forum Ekonomicznego na portalu powstanie sekcja specjalna money.pl, w której znajdą się wszystkie przygotowane materiały, jak i teksty związane z tematami poruszanymi tego roku w Krynicy-Zdroju.

money.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis o finansach i biznesie. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w lipcu 2018 odwiedziło go 6,7 mln realnych użytkowników. money.pl zajmuje również 1. miejsce w kategorii Biznes, finanse, prawo. Redakcja codziennie prezentuje m.in. informacje biznesowe z kraju i ze świata, notowania giełdowe, kursy walut i wskaźniki gospodarcze.

money-krynica-1920x140.gif

o nas

 

 
 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor ds. Komunikacji i PR / Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Dawid Banaś
Starszy specjalista ds. komunikacji i PR
dawid.banas@grupawp.pl

Dawid Banaś