title

„Nino o biznesie” w Wirtualnej Polsce

„Nino o biznesie” to nowy program wideo WP, przygotowany przez redakcję money.pl. Prowadząca Nino Dzhikiya zaprasza ludzi ze świata biznesu, motoryzacji i nowych technologii. Emisja w każdy poniedziałek.

Jeden odcinek programu składa się z trzech krótkich rozmów, z których każda trwa 3 minuty. Konkretnych odpowiedzi nt. aktualnych problemów, tajników prowadzenia firm czy rozwoju osobistego udzielają czołowi biznesmeni, menadżerowie, innowatorzy. Gościem pierwszego programu był Maciej Panek, szef Panek Carsharing. W kolejnym będzie rozmowa z Mateuszem Juroszkiem, prezesem STS Zakładów Bukmacherskich oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.

 

Nino Dzhikiya WP _1_.jpgNino Dzhikiya

Emisja w każdy poniedziałek na WP oraz money.pl. W pierwszym sezonie powstanie 12 odcinków. Program prowadzi Nino Dzhikiya, wicedyrektor obszaru biznes w Wirtualnej Polsce, wcześniej redaktor naczelna money.pl. Dzhikiya od lat jest związana z mediami biznesowymi. Zarządzała serwisem o nowych technologiach Inn:Poland. Publikowała w czołowych polskich gazetach: Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, Newsweek Polska.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z września 2018 r., z wszystkich produktów internetowych Grupy WP korzystało 21,1 mln realnych użytkowników. money.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis o finansach i biznesie. We wrześniu 2018 r. odwiedziło go 6,8 mln realnych użytkowników.

o nas

 

 
 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor ds. Komunikacji i PR / Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Dawid Banaś
Starszy specjalista ds. komunikacji i PR
dawid.banas@grupawp.pl

Dawid Banaś