„Policjanci z Miami” w Telewizji WP

„Policjanci z Miami” w Telewizji WP

Od poniedziałku, 11 maja, widzowie Telewizji WP będą mogli przenieść się do świata policyjnych śledztw i pościgów. Jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych lat 80. XX wieku będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00.

Policjanci z Miami - Telewizja WP

„Policjanci z Miami” to hit lat 80. XX wieku. Seria uhonorowana nagrodami Złoty Glob oraz Emmy wyznaczała standardy stylu dla wszystkich późniejszych dramatów kryminalnych. Głównymi bohaterami są detektywi Crockett i Tubbs, pracujący w wydziale obyczajowym i zajmujący się głównie śledztwami dotyczącymi przemytu narkotyków. W akcji serialu zobaczyć można luksusowe samochody, markowe ubrania i wyjątkowe ujęcia Florydy.

Premiera „Policjantów z Miami” w Telewizji WP już w poniedziałek, 11 maja. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00. Na początek pokazane zostaną wszystkie 23 odcinki pierwszej serii.

W ramówce Telewizji WP znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji. Stacja pokazuje autorskie programy publicystyczne, w tym „Tłit” i „Money. To się liczy”, programy rozrywkowe oraz dokumenty i cykle o remontowaniu i urządzaniu wnętrz.

Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement Telewizja WP ma największy udział w rynku wśród stacji nadających naziemnie w ramach MUX8. W pierwszym kwartale 2020 roku w grupie komercyjnej All 16-49 osiągnęła 0,73% SHR, wśród nadawców naziemnych 1,08% SHR.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.

o nas

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty czy autocentrum.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w marcu 2020 roku z produktów internetowych WP korzystało 22,3 mln Polaków.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Dawid Banaś
Starszy specjalista ds. komunikacji i PR
dawid.banas@grupawp.pl

Dawid Banaś