Usługi kurierskie w WP Poczcie i Poczcie O2

Usługi kurierskie w WP Poczcie i Poczcie O2

Użytkownicy WP Poczty i Poczty O2 mogą w prosty sposób skorzystać z usług kurierskich w serwisie furgonetka.wp.pl. Strona oferuje szybkie nadawanie paczek, zamawianie przesyłek miejskich, krajowych i międzynarodowych oraz posiada porównywarkę ofert 12 firm kurierskich. Użytkownicy mają również dostęp do listy swoich przesyłek z możliwością sprawdzenia statusu i historii.

Przy współpracy z firmą Furgonetka wystartował serwis furgonetka.wp.pl, w którym Użytkownicy WP Poczty i Poczty O2 z aktywnym 1login od WP mogą nadać przesyłkę nawet 70% taniej od standardowych cen. Serwis umożliwia łatwe porównanie ofert 12 przewoźników (DHL, InPost, Poczta Polska, UPS, DPD etc.), co pozwala wybrać najkorzystniejszą opcję. Korzystając z furgonetka.wp.pl, Użytkownicy mają również dostęp do listy swoich przesyłek z możliwością ich śledzenia. Bez trudu zlokalizują swoją paczkę i sprawdzą jej status, zyskując  pełną kontrolę nad swoimi przesyłkami.

Serwis furgonetka.wp.pl jest oparty o oryginalny serwis Furgonetka.pl. Firma działa na rynku od ponad 11 lat, będąc największym w Polsce brokerem usług kurierskich. Wyróżnia ją szeroki wachlarz usług, brak ukrytych kosztów dostawy i łatwość użytkowania serwisu – bez konieczności podpisywania umowy. Dzięki współpracy, Użytkownicy WP Poczty i Poczty O2, mając aktywny 1Login od WP, mogą korzystać z rozwiązania na tych samych zasadach.    

Dzięki Poczcie Wirtualnej Polski oraz 1login od WP, serwis furgonetka.wp.pl ma możliwość dotarcia do ponad 10 mln Użytkowników. Celem jest dostarczenie Użytkownikom Poczty opcji wygodnego i szybkiego nadania przesyłki kurierskiej. Jest to kolejna dodatkowa usługa, z której mogą korzystać Użytkownicy WP Poczty i Poczty o2. Wraz z rozwojem produktu pocztowego oraz dzięki możliwościom, jakie daje 1Login od WP, Użytkownicy otrzymują coraz więcej pomocnych, codziennych usług, dostępnych w jednym miejscu.

Więcej informacji o furgonetka.wp.pl znajduje się na stronie: https://1login.wp.pl/informacje/furgonetka.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber