Trwają nagrania "Policjantów z sąsiedztwa" - serial dokumentalny powraca w Telewizji WP.

Trwają nagrania "Policjantów z sąsiedztwa" - serial dokumentalny powraca w Telewizji WP.

Już 22 września premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” w Telewizji WP. Na widzów czekają nowe miasta, nowi funkcjonariusze policji i nowe interwencje. Pierwszy sezon obejrzało ponad 3 miliony* Polaków!

Po sukcesie pierwszego sezonu ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków „Policjantów z sąsiedztwa”. W drugim sezonie ponownie zobaczymy Kamila i Łukasza z Jeleniej Góry oraz Żanetę i Andrzeja z Sieradza. Nowi bohaterowie to: Daria i Radek z Olsztyna, Karol i Patryk z Białegostoku, Mariusz i Szymon z Raszkowa oraz Kamil i Amadeusz z Kalet.

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial dokumentalny przedstawiający prawdziwe życie funkcjonariuszy policji zamieszkujących mniejsze i średnie miasta w Polsce. Bohaterowie zajmują się nie tylko interwencjami i pościgami. Ich codzienność to głównie rozwiązywanie konfliktów sąsiedzkich, pomoc bezpańskim psom, wypadki drogowe czy drobne kradzieże. Partnerzy spędzają ze sobą całe dnie, więc oprócz zawodowych spraw łączy ich często przyjaźń. Program pokazuje zawodowe kulisy życia policjantów, ale jest także okazją, by poznać funkcjonariuszy z prywatnej strony – treningi, chwile wytchnienia z rodziną. W nowym sezonie poznamy aż ośmiu nowych bohaterów i będziemy śledzić dalsze losy dwóch par z poprzedniego sezonu.

Zdjęcia do serialu „Policjanci z sąsiedztwa” rozpoczęły się w czerwcu br. Seria liczy dziesięć odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

W celu pozyskania materiałów i informacji o produkcji zapraszamy do kontaktu:

Radosław Rybicki

Marketing Project Manager

radoslaw.rybicki@grupawp.pl

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 73) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez WP Pilot oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.

*Źródło: Nielsen, 03-07.2022, RCH Coverage, all 4+

 

o nas

Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Zgodnie z badaniem Mediapanel, w czerwcu 2022 roku z produktów internetowych GWP korzystało 22 mln Polaków.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber