Rusza kolejny sezon Futsal Ekstraklasa – transmisje tylko w WP Pilot

Rusza kolejny sezon Futsal Ekstraklasa – transmisje tylko w WP Pilot

Kolejny sezon Futsal Ekstraklasy, który rozpocznie się 26 sierpnia, będzie transmitowany online wyłącznie w WP Pilot. Platforma pokaże wszystkie mecze, rozegrane w ramach 30 kolejek sezonu zasadniczego oraz fazy play-off, które potrwają aż do początku czerwca 2023 roku.


Transmisje będą emitowane w weekendy, w rozdzielczości HD, na specjalnie przygotowanych 4 kanałach dostępnych w pakiecie “Futsal Ekstraklasa” w serwisie WP Pilot. Aby być na bieżąco z najważniejszymi meczami nowego sezonu Futsal Ekstraklasy, każdy kibic potrzebuje aktywnego pakietu w usłudze, dostępu do internetu oraz swojego ulubionego urządzenia: smartfonu, tabletu lub laptopa.

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów futsalu! Wszystkie mecze ponownie wracają do oferty WP Pilot. Poprzedni sezon pokazał nam, że również w tym sporcie nie ma miejsca na nudę. Jestem przekonany, że również i tym razem zawodnicy nas nie zawiodą mówi Marcin Malicki, szef WP Pilota.

Bardzo się cieszę, że kolejny rok Futsal Ekstraklasa będzie pokazywana na platformie WP Pilot. Wierzę, że ten sezon przyniesie jeszcze lepszą jakość transmisji, a liczba kibiców oglądających Futsal Ekstraklasę stale będzie wzrastać. Wsłuchując się w głosy środowiska futsalowego wprowadziliśmy z naszym Partnerem szereg zmian, które zapewnią jeszcze większy komfort podczas transmitowanych w sezonie 2022/23 spotkań. Współpraca z WP Pilot nie oznacza, że meczów Futsal Ekstraklasy nie będzie można oglądać także w telewizji. Mam nadzieję, że już niedługo przedstawimy partnera telewizyjnego, który będzie pokazywał wybrane mecze kolejki. Z WP Pilot startujemy już w najbliższy weekend mówi Paweł Mrozkowiak, prezes zarządu Futsal Ekstraklasy.

Futsal to zespołowa gra sportowa, odmiana piłki nożnej rozgrywana w hali. Rozgrywki Futsal Ekstraklasy trwają od sezonu 1994/95, w tej chwili liczy ona 15 zespołów. W trakcie sezonu zasadniczego będzie 30 kolejek, a następnie osiem najlepszych zespołów rozegra fazę play-off, gdzie finał do trzech zwycięstw wyłoni mistrza Polski. Tytułu broni Piast Gliwice.

WP Pilot to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV i Samsung Smart TV oraz na platformę Android TV.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber