Nowy program „Jedziemy na wakacje” w naziemnej Telewizji WP

Nowy program „Jedziemy na wakacje” w naziemnej Telewizji WP

Trwają zdjęcia do nowego programu „Jedziemy na wakacje” w Telewizji WP. Poprowadzą go Sonia Szklanowska, influencerka, znana z uczestnictwa w programie Hotel Paradise oraz Rafał Cieszyński, aktor teatralny i telewizyjny. Na początek realizowane są cztery odcinki z Krety, Turcji, Dubaju i Egiptu. Premiera programu na antenie Telewizji WP zaplanowana jest pod koniec grudnia.

W „Jedziemy na wakacje” prowadzący Rafał Cieszyński wraz z Sonią Szklanowską przetestują najpopularniejsze wakacyjne kierunki. Poznają mieszkańców i lokalne kuchnie, aby pokazać widzom podróże z perspektywy dwóch różnych typów turystów: Rafał to miłośnik aktywnego spędzania czasu, sportów ekstremalnych i zapalony podróżnik, a dla Soni najważniejsze na wakacjach są komfort, dobry hotel, ciepłe morze i luksusowe atrakcje.

W pierwszym sezonie programu Rafał i Sonia odwiedzą m.in. futurystyczny Dubaj, sprawdzą atrakcje Tureckiej Riwiery, podpowiedzą co robić podczas urlopu na greckiej Krecie, a także jak niebanalnie spędzić czas w Egipcie.

Premiera produkcji Telewizji WP zaplanowana jest na drugą połowę grudnia, już teraz jednak Rafał i Sonia pokazują kulisy powstawania programu w swoich kanałach social media:

https://www.instagram.com/sonia.szklanowska/

https://www.instagram.com/rafal_cieszynski/


Wakacyjne testy
— czas start! Jedziemy na wakacje!

jedziemy na wakacje logo

Sonia Szklanowska to instagramerka, której konto obserwuje ponad 200 tys. osób.​ Swoje doświadczenie przed kamerą zdobyła w programie Hotel Paradise. ​Prowadzi własny salon kosmetyczny.​ Jest fanką dobrych hoteli i czekolady. ​Sonia to przeciwieństwo Rafała – lubi wakacje ​w luksusowych hotelach, dobrą zabawę, świetne restauracje i miejsca, gdzie zrobi dobre zdjęcia.​

Rafał Cieszyński to aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, a od niedawna również scenarzysta.  ​W roku 2002 ukończył z wyróżnieniem łódzką Szkołę Filmową. Od tego czasu zagrał w kilkunastu filmach, m.in. „Inferno”, „To my”, „Ogniem i mieczem” oraz kilkudziesięciu serialach, takich jak „Fala zbrodni”, „Anioł stróż”, czy „Ojciec Mateusz”. Prywatnie tata dwójki dzieci. Uzależniony od sportu ​i motocykla, fan kina, podróży i aktywnego wypoczynku.​

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 73) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez Pilot WP oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber