Be Healthy Magazine – miesięcznik premium WP abcZdrowie

Be Healthy Magazine – miesięcznik premium WP abcZdrowie

Redakcja WP abcZdrowie stworzyła nowy lifestylowy miesięcznik premium. Be Healthy Magazine skierowany jest do czytelników ceniących zdrowy styl życia. Pierwszy numer dotyczy picia wody, a każde kolejne wydanie poświęcone będzie innemu tematowi.

Nowy magazyn wydawany będzie co miesiąc, wyłącznie on-line.

„Be healthy” znaczy tyle, co cieszyć się dobrym zdrowiem. W każdym numerze czytelnicy otrzymają porcję porad na inny temat z zakresu zdrowego stylu życia w formie przystępnych tekstów, eksperymentów i redakcyjnych testów konsultowanych
z ekspertami.

W pierwszym wydaniu Anna Wrona, dietetyk kliniczny, prof. Konrad Rejdak, neurolog, kierownik Kliniki Neurologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz dr Magdalena Cubała-Kucharska, specjalista medycyny rodzinnej doradzają m.in. jak pić kranówkę, jakie jest dzienne zapotrzebowanie organizmu na wodę oraz podpowiadają jak wyrobić zdrowy nawyk regularnego nawodnienia organizmu.

Tworząc Be Healthy Magazine mieliśmy jeden cel: odpowiedzieć na potrzeby współczesnego czytelnika, jednocześnie opierając się na wiedzy ekspertów. Udało się. Esencję magazynu stanowią ekskluzywna forma, eksperckość i motyw przewodni – za każdym razem inny. Treści są konsultowane z lekarzami różnych specjalizacji, a co ważniejsze – tworzone przez dziennikarzy, którzy od lat zajmują się tematyką zdrowia i zdrowego lifestylu. Dzięki temu mamy pewność, że każda treść jest merytoryczna i napisana w sposób przejrzysty mówi Dorota Mielcarek, szefowa redakcji Zdrowia i Parentingu.

Be Healthy Magazine to format premium, którego nadrzędną wartością jest jakościowy kontent, pokazany w minimalistycznym i przejrzystym wydaniu. To niestandardowy format na polskim rynku internetowym także dla brandów komercyjnych, które cenią sobie aktualne trendy reklamowe i wartości istotne dla użytkowników – mówi Magda Rumocka-Kozioł Business Owner Zdrowie i Lifestyle.

Magazyn dostępny tutaj: https://behealthymagazine.abczdrowie.pl/

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber