Kolejny sezon programu „Nowy Aranż z Olą Ziarek” w Telewizji WP

Kolejny sezon programu „Nowy Aranż z Olą Ziarek” w Telewizji WP

16 kwietnia w Telewizji WP startuje nowy sezon programu „Nowy Aranż z Olą Ziarek”. Tej wiosny ekipa zawita m.in. do Głowna, Pruszkowa, Warszawy, Ciechanowa czy Ignacowa pod Mińskiem Mazowieckim. Ola, nowa prowadząca oraz Nosek, złota rączka, dostarczą widzom mnóstwo inspiracji na jednodniowe metamorfozy wnętrz. Program na antenie Telewizji WP w każdą niedzielę o godz. 12:50.

Ekipa programu żadnych wyzwań się nie boi. W nadchodzącym sezonie widzowie zobaczą metamorfozę m.in. pokoju dla dwóch braci, sypialni dla małżeństwa, pokoju dla nastolatki, salonu dla mamy czy pokoiku dla jeszcze nienarodzonego dziecka. Pomieszczenia są wymagające – niestandardowo niskie, wysokie, ze skosami, z wyblakłymi kolorami na ścianach i meblami pamiętającymi jeszcze PRL. Na realizację czekają takie pomysły jak salon w stylu glamour, sypialnia retro, pokój boho dla nastolatki czy loftowa sypialnia z garderobą. Na każde z tych wyzwań Ola i Nosek mają tylko jeden dzień.

To już piąty sezon programu, ale tym razem z nową prowadzącą. Ola Ziarek, architektka wnętrz i influencerka, uwielbia rzeczy zrobione własnymi rękami i według własnych pomysłów, dlatego w programie znajdzie się wiele praktycznych porad. Zgodnie z zasadą #NieBurzymyZmieniamy, przerobi stare meble i uratuje co się da. Podzieli się też wskazówkami jak zaaranżować przestrzeń, by stała się bardziej praktyczna i funkcjonalna.

Za produkcję programu odpowiada Good Move Production.

WP TELEWIZJA - logo poziome ciemnoniebieskie

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w Pilot WP.

o nas

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portali WP i o2. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP Wiadomości, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl i WP Magazyn. W branży e-commerce WP działa w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.
 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber