FOGO Futsal Ekstraklasa. Włączamy emocje z Pilotem WP

FOGO Futsal Ekstraklasa. Włączamy emocje z Pilotem WP

Pilot WP już trzeci sezon z rzędu będzie oficjalnym nadawcą transmisji internetowych FOGO Futsal Ekstraklasy. Transmisje, podobnie jak w minionych rozgrywkach, będą realizowane
w jakości HD, na specjalnych kanałach Pilota WP, a pokazane zostaną zarówno spotkania fazy zasadniczej jak i play-off. W Pilocie WP
będzie można oglądać wybrane mecze, a nagrania wszystkich rozgrywek będą dostępne w bibliotece wideo usługi.

To świetna wiadomość dla wszystkich fanów FOGO Futsal Ekstraklasy! W trzecim sezonie naszej współpracy możemy już nie tylko oglądać spotkania na żywo, a w razie potrzeby obejrzeć je nawet ponownie w naszej bibliotece VOD. Poprzedni sezon ponownie pokazał nam, że w tym sporcie nie ma miejsca na nudę, więc  nie możemy doczekać się kolejnych spotkań – mówi Konrad Kubicz, Head of Growth & Marketing Pilota WP.

Bardzo się cieszę, że w najbliższym sezonie FOGO Futsal Ekstraklasa ponownie będzie mogła zawitać na platformie Pilot WP. Specjalnie Strefa Futsalu w Pilot WP będzie zawierała oprócz transmisji live, także powtórki meczów, wywiady i skróty, co pozwoli w pełniejszy sposób przeżywać emocje futsalowe. Startujemy już w najbliższy weekend i zachęcam wszystkich kibiców do zakupu subskrypcji w Pilot WPmówi Paweł Mrozkowiak, Prezes Zarządu FOGO Futsal Ekstraklasy.

Już w 1.kolejce każdy kibic będzie mógł się przekonać, zupełnie za darmo, dlaczego warto oglądać mecze FOGO Futsal Ekstraklasy. Spotkanie Clearexu Chorzów z AZS-em UW DARKOMP Wilanów zostanie bowiem odkodowane, a jedynym wymogiem, aby je obejrzeć w całości jest zalogowanie się na swoje konto w Pilocie WP.

Aby oglądać wszystkie pozostałe spotkania FOGO Futsal Ekstraklasy w Pilocie WP, należy wykupić jeden z dostępnych pakietów – 30-dniowy w cenie 34.99 złotych lub na cały sezon za 229.99 złotych. W przypadku drugiej oferty cena obowiązuje jedynie do 10 września. Później wynosić będzie ona 279.99 złotych.

Pilot WP to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, a także transmisji sportowych na żywo (2 Ligii piłki nożnej, Fogo Futsal Ekstraklasy, walki MMA). W ofercie Pilota WP dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, w przeglądarkach internetowych oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Pilot WP posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV, Samsung Smart TV, telewizory z systemem Vestel oraz na platformę Android TV. Przez ostatni rok do platformy dołączyło prawie milion nowych użytkowników.

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber