Pomysł na dom – premiera nowego sezonu w Telewizji WP

Pomysł na dom – premiera nowego sezonu w Telewizji WP

W najbliższą sobotę, 18 listopada, na antenie Telewizji WP pojawi się premierowy odcinek programu „Pomysł na dom”. W nowym, piątym już sezonie programu, zostanie wyemitowanych 10 odcinków, a to wszystko po to, by widzowie po raz kolejny mogli zaczerpnąć garści inspiracji i pomysłów na własne nieruchomości.

„Pomysł na dom” jest produkcją własną pionu video Wirtualnej Polski. Prezentuje nietuzinkowe domy z ciekawym i niebanalnym projektem. Kuba Jankowski, prowadzący i producent programu, nie tylko oprowadza widzów po prezentowanych nieruchomościach, ale również rozmawia z ich właścicielami na temat szczegółów związanych z budową, wyposażeniem i ich kosztami, a także zastosowanymi rozwiązaniami budowlanymi czy okolicą. Program to kopalnia inspiracji dla tych, którzy poszukują ciekawych rozwiązań dla siebie.

W najnowszym sezonie „Pomysłu na dom” Telewizja WP przygotowała dla widzów całą paletę nieoczywistych realizacji. Produkcja odwiedziła m.in. pływający dom z podpiwniczeniem, o łącznej powierzchni 54 metrów kwadratowych. W programie zobaczymy również niesamowity dom, który został zbudowany na 3-metrowych, betonowych słupach, dzięki czemu zapewnia właścicielom wspaniałe widoki na okoliczne pejzaże. Inny bohater zachwycił produkcję niesamowitym projektem domu, który zbudował samodzielnie za jedyne 53 tysiące złotych. Nie mniejszym zaskoczeniem dla widzów będzie domek, który powstał na bazie wagonu pocztowego, służącego niegdyś do rozwożenia listów czy przepięknie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej. Nie można również zapomnieć o domu Oli Ziarek, prowadzącej program „Nowy Aranż z Olą Ziarek” w Telewizji WP, która zaprosiła ekipę programu „Pomysł na dom” pod swój dach. Jak wygląda? Tego widzowie będą mogli dowiedzieć się oglądając najnowszy, piąty sezon programu „Pomysłu na dom”.

Program będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 14:00 w Telewizji WP.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w Pilot WP.

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber