Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” od 17 stycznia w Telewizji WP

Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” od 17 stycznia w Telewizji WP

W środę, 17 stycznia, na antenie Telewizji WP pojawią się nowe odcinki „Policjantów z sąsiedztwa”. To już piąty sezon programu dokumentalnego, który cieszy się wśród widzów dużą popularnością. W kolejnych 30 odcinkach nie zabraknie emocji, nowych bohaterów, a także dobrze znanych twarzy z poprzednich sezonów programu.

Widzowie znów będą mogli zajrzeć do świata prawdziwych policjantów, którzy każdego dnia stoją na straży bezpieczeństwa, prawa i porządku publicznego. W piątym sezonie pojawi się wiele nowości. Ekipa programu wybierze się na Podlasie, do Moniek, gdzie pozna dwóch nowych policjantów - Konrada i Łukasza, emanujących niezwykle pozytywną energią. Za to w Kutnie, w województwie łódzkim, pierwszy raz w historii programu, widzowie poznają trzyosobowy patrol – Damiana, Marcina oraz Negata – psa policyjnego.

Fani serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” mogą przygotować się na odcinki pełne emocji. Policyjne pościgi, usiłowania zabójstwa, grożenie nożem, małżeńskie kłótnie czy spory o wymiary ryb w stawie to tylko niektóre tematy, jakie pojawią się w nadchodzącym sezonie.

Program można oglądać od 17 stycznia na antenie Telewizji WP, od środy do piątku, o godzinie 20:05. Za produkcję programu odpowiada Constantin Entertainment Polska.

 

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber