Plebiscyt Pink Party na 18. urodziny serwisu Pudelek.pl

Plebiscyt Pink Party na 18. urodziny serwisu Pudelek.pl

Serwis Pudelek.pl obchodzi w tym roku 18. urodziny. Z tej okazji redakcja ogłosiła Plebiscyt Pudelek Pink Party, w którym wyłoni zwycięzców w pięciu kategoriach. W jednej z nich –„Ulubieniec Roku”, użytkownicy mogą zagłosować na swojego faworyta. Finałem plebiscytu będzie gala, na którą można wygrać podwójne zaproszenie.

Pudelek.pl to najstarszy serwis plotkarski w Polsce. Pierwszy artykuł ukazał się 15 stycznia 2006 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło,  ale wierne grono czytelników jest stałe. Co miesiąc odwiedza go niemal 7 milionów internautów. Przez 18 lat, pod tysiącami artykułów, czytelnicy zostawili miliony komentarzy tworząc wyjątkową, „Pudelkową” społeczność. Tę rocznicę redakcja postanowiła uczcić ogłaszając plebiscyt i nagrodzić gwiazdy i celebrytów, którzy wzbudzali najwięcej zainteresowania albo sympatii w minionym roku. Użytkownicy mogą oddawać swoje głosy na swoich ulubieńców w kategorii „Ulubieńcy Pudelka”. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody w kategoriach: „Gwiazda Roku”, „Wschodząca Gwiazda”, „Zaangażowanie Społeczne” oraz „Tiktoker/Tiktokerka Roku”.

– 18 lat Pudelka to wiek, który robi wrażenie. Pierwszy show-biznesowy serwis w Polsce zmieniał się na przestrzeni lat, ale zawsze najważniejsi dla nas byli czytelnicy - to, by bez lukru pokazywać im kulisy polskiego świata gwiazd. Pełnoletniość chcemy świętować razem z Wami, dlatego zachęcamy do głosowania w plebiscycie. I stay tuned, bo już niedługo dostaniecie od Pudelka wspaniałą niespodziankęmówi Justyna Michalska, szefowa redakcji Pudelek.pl.

Głosowanie w kategorii „Ulubieniec Czytelników Pudelka” trwa do 17 maja i jest dostępne na stronie: https://pudelekpinkparty.wp.pl/kategorie. Każdy oddany głos to szansa na wygranie podwójnego zaproszenia na imprezę oraz bluzy z logo Pudelka.

Gala obędzie się 23 maja 2024 roku w warszawskim klubie Niebo. Poprowadzi ją Michał Dziedzic, redaktor prowadzący Vibez.pl wraz z Joanną Krupą. Impreza obfitować będzie w atrakcje i niespodzianki – w tym występ gwiazdy wczesnych lat 2000.

Pudelek.pl jest najbardziej znanym, polskim serwisem plotkarskim. W marcu 2024 r. odwiedziło go niemal 6,3 mln użytkowników.

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber