Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce

Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce

W niedzielę 9 czerwca Polacy zagłosują w wyborach do europarlamentu. Wirtualna Polska przygotowuje specjalny wieczór wyborczy, który emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.

Wieczór wyborczy startuje o 21:00. Poprowadzi go Patrycjusz Wyżga, który wraz z ekspertami i politykami największych ugrupowań politycznych w Polsce na gorąco skomentuje i przeanalizuje wyniki wyborów. Po godzinie 21:00 ogłoszone zostaną wyniki sondażowe wyborów exit poll z pracowni IPSOS za TVN24.

Podczas wieczoru wyborczego na Stronie Głównej Wirtualnej Polski będzie można znaleźć najświeższe informacje dotyczące wyborów, komentarze i opinie ekspertów. Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z rozbudowanego widgetu wyborczego, w którym w przejrzystej formie graficznej będą mogli zobaczyć szczegółowe wyniki wyborów do europarlamentu.

Transmisję będzie można śledzić także na kanale YouTube i facebooku Wirtualnej Polski.

W poniedziałek 10 czerwca, o godzinie 7:45, Paweł Pawłowski poprowadzi poranek powyborczy, w którym wraz z gośćmi skomentuje wyniki wyborów.

poranek-1080x1080

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber