Ostatnie takie emocje – literacki debiut rapera Sariusa do słuchania tylko w Audiotece

Ostatnie takie emocje – literacki debiut rapera Sariusa do słuchania tylko w Audiotece

Ostatnie takie emocje to oniryczna nowela, która wciągnie słuchaczy w wyjątkową sferę wyobraźni Sariusa. Audiobook czytany jest przez samego autora, co sprawia, że debiutuje także w roli lektora.

Audiobook jest propozycją nie tylko dla fanów artysty, ale także tych, którzy chcą odciąć się od rzeczywistości i wkroczyć w świat marzeń sennych. Entuzjaści muzyki Sariusa znajdą w nim nawiązania zarówno do jego nowych, jak i starszych utworów.

Sarius (Mariusz Golling) zgromadził na swoim koncie dziesiątki Złotych i Platynowych Płyt, a jego największy przebój pt. Wiking przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Pomimo że książka, jak i płyta noszą ten sam tytuł, nie nawiązują do siebie bezpośrednio. Powiedziałbym, że te dwa byty flirtują ze sobą nawiązując do pewnych symboli w np. wideoklipach promujących single czy np. tekstach niektórych utworów. […] „Ostatnie takie emocje” to tak naprawdę spakowanie i zamknięcie pewnego etapu swojego życia. Stąd właśnie ostatnie, pewne spojrzenie, na przedział. Myślę, że w ogólnym tego słowa znaczeniu jest to coś, z czym utożsamić może się każdy. Jest to proces, który przechodzimy wszyscy, musimy przejść, żeby stać się lepszym na swojej drodzekomentuje Sarius.

Audiobook Ostatnie takie emocje jest już dostępny na stronie internetowej oraz w aplikacji w ramach subskrypcji Audioteka Klub. Darmowego fragmentu można wysłuchać w serwisie YouTube.

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber