„Prosto z Euro” w WP SportoweFakty

„Prosto z Euro” w WP SportoweFakty

Redakcja WP SportoweFakty startuje z formatem - „Prosto z Euro”, który poprowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale też kulisów całego turnieju.

Transmisja będzie dostępna na stronie głównej WP SportowychFaktów codziennie o 9:45, z pominięciem dni, w których nie odbywają się mecze. Aby ułatwić użytkownikom szybki dostęp do najważniejszych informacji o turnieju, na stronie głównej wystartował specjalny widżet.

Pierwsza emisja programu „Prosto z Euro” rozpocznie się już w piątek, 14 czerwca. Nie zabraknie w nim najświeższych wydarzeń prosto z Niemiec, które będą relacjonować dziennikarze Wirtualnej Polski - Dariusz Faron i Mateusz Skwierawski. Po meczach Polaków redakcja zaplanowała dodatkowy program, w którym eksperci podsumują i skomentują boiskowe poczynania biało-czerwonych.

W programie pojawią się też wyjątkowi goście: piłkarze - Adrian Mierzejski, Igor Lewczuk, Rafał Gikiewicz, Marek Jóźwiak, sędzia piłkarski - Michał Listkiewicz i wielu dziennikarzy - Michał Kołodziejczyk, Paweł Wilkowicz, Dariusz Tuzimek czy Piotr Koźmiński.

Mnogość ekspertów, punktów widzenia i wysoka temperatura rozmów to rzeczy, które mają wyróżnić program "Prosto z Euro" w WP SportoweFakty, dlatego zaprosiliśmy do współpracy wielu piłkarzy, sędziów oraz topowych dziennikarzy piłkarskich, a łączenia z naszymi wysłannikami w Niemczech  mają  zdynamizować rozmowy i być możliwie jak najbliżej wydarzeń największej imprezy piłkarskiej 2024 roku - zaznacza Dawid Góra, szef redakcji WP SportoweFakty.

o nas

Grupa Wirtualna Polska to holding technologiczny, prowadzi działalność mediową, reklamową oraz e-commerce. Jest właścicielem Strony Głównej WP, posiada również specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, benchmark.pl oraz rozwija usługi subskrypcyjne m.in. poprzez spółki Audioteka i Patronite. W branży e-commerce WP działa głównie w obszarach turystyki (m.in. wakacje.pl, Szallas Group, nocowanie.pl) i finansów konsumenckich (superauto.pl i totalmoney.pl). Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie cyfrowej, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze Pilot WP.

 

kontakt dla mediów

Michał Siegieda
Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej/Rzecznik Prasowy
michal.siegieda@grupawp.pl

Michał Siegieda

Agata Chaber
Specjalistka ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji
agata.chaber@grupawp.pl

Agata Chaber