Warszawa tło

DLA MEDIÓW

25 kwietnia 2019

e-autokult.pl – nowy serwis Wirtualnej Polski

e-autokult.pl – nowy serwis Wirtualnej Polskie-autokult.pl – nowy serwis Wirtualnej Polski

Autokult, jeden z najpopularniejszych serwisów motoryzacyjnych w Polsce, uruchomił specjalną sekcję o elektromobilności. Na stronie e-autokult.pl można znaleźć m.in. informacje o technologii, testy samochodów niskoemisyjnych, poradniki i wywiady.
więcej

24 kwietnia 2019

#MundialDlaBogaczy – cykl reportaży Michała Kołodziejczyka

#MundialDlaBogaczy – cykl reportaży Michała Kołodziejczyka#MundialDlaBogaczy – cykl reportaży Michała Kołodziejczyka

Wirtualna Polska publikuje reportaże Michała Kołodziejczyka z Kataru. W cyklu #MundialDlaBogaczy redaktor naczelny serwisu WP SportoweFakty pokazuje kulisy przygotowań do organizacji piłkarskich mistrzostw świata w 2022 roku. To najnowsze informacje dotyczące budowy stadionów, futurystycznej wizji turnieju, ale również wnikliwe obserwacje, czym naprawdę żyje Katar.
więcej

18 kwietnia 2019

Wielkanoc w Telewizji WP

Wielkanoc w Telewizji WPWielkanoc w Telewizji WP

Premierowe odcinki serii Mistrzowie Kabaretu, kultowy polski „Miś”, filmy dokumentalne oraz pasmo o brytyjskiej rodzinie królewskiej. To najważniejsze propozycje w wielkanocnej ramówce Telewizji WP. Widzowie korzystający z platformy nc+ mogą oglądać Telewizję WP na nowej pozycji nr 73.
więcej

18 kwietnia 2019

#GdybyNieNauczyciel – akcja Wirtualnej Polski

#GdybyNieNauczyciel – akcja Wirtualnej Polski#GdybyNieNauczyciel – akcja Wirtualnej Polski

WP prowadzi nową akcję redakcyjną, w której dziękuje nauczycielom i podkreśla ich rolę w kształtowaniu postaw i karier. #GdybyNieNauczyciel to cykl kilkunastu tekstów i materiałów wideo, które z jednej strony pokazują pasję nauczycieli, a z drugiej polski system edukacji i współczesne szkoły. W akcję włączyło się wiele gwiazd, m.in. Beata Tadla, Kamil Nożyński, Rafał Sonik, Krzysztof Skiba i Katarzyna Bujakiewicz.
więcej

15 kwietnia 2019

Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network

Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon NetworkNowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network

Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
więcej