Warszawa tło

DLA MEDIÓW

03 czerwca 2019

Anna Ciołkowska w zespole zarządzającym WP Media

Anna Ciołkowska w zespole zarządzającym WP MediaAnna Ciołkowska w zespole zarządzającym WP Media

Na stanowisko CFO w Wirtualna Polska Media SA awansowała Anna Ciołkowska. Dołączyła jednocześnie do zespołu zarządzającego spółki. Będzie odpowiedzialna m.in. za prawidłową realizację strategii i przepływy finansowe.
więcej

31 maja 2019

Pomoc dla Sudanu Południowego. WP razem z PCPM

Pomoc dla Sudanu Południowego. WP razem z PCPMPomoc dla Sudanu Południowego. WP razem z PCPM

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej prowadzi zbiórkę na żywność, która ratuje życie i zdrowie niedożywionych dzieci. Do akcji włączyła się Wirtualna Polska, która w swoich materiałach przybliży użytkownikom warunki życia w Sudanie Południowym. Wpłaty można dokonać na stronie pcpm.org.pl/sudan.
więcej

28 maja 2019

Krzysztof Górski dołącza do Telewizji WP

Krzysztof Górski dołącza do Telewizji WPKrzysztof Górski dołącza do Telewizji WP

Dyrektorem ds. ramówki i zakupów programowych w Telewizji WP został Krzysztof Górski. Będzie odpowiadał za układ pasm i nowe pozycje w ramówce. Przed przyjściem do Telewizji WP pracował w A+E Networks.
więcej

22 maja 2019

Nagrody money.pl przyznane

Nagrody money.pl przyznaneNagrody money.pl przyznane

Redakcja największego polskiego serwisu ekonomicznego wyróżniła liderów polskiej gospodarki. Nagrodę money.pl w kategorii technologia, która zmieniła zasady gry otrzymała firma eObuwie, firmą roku zostały równorzędnie eObuwie i spółka Wielton. Tytuł człowieka roku money.pl otrzymał Michał Sołowow. Gala finałowa odbyła się podczas Kongresu Impact’19 w Krakowie.
więcej

21 maja 2019

Wieczór wyborczy Wirtualnej Polski

Wieczór wyborczy Wirtualnej PolskiWieczór wyborczy Wirtualnej Polski

Emisja wieczoru wyborczego rozpocznie się 26 maja o godz. 20:55 w Telewizji WP oraz na Stronie Głównej WP. Reporterzy na żywo zrelacjonują wydarzenia w sztabach, w studiu WP wystąpią komentatorzy. WP została także partnerem Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.
więcej